Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

samsun bu pazar ne yapıyor?

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Recep TOPAL tarafından paylaşıldı.

1. Recep TOPAL

Recep TOPAL Bisikletkolik

Seviye:
    evet bu pazar ne yapıyorsunuz gençler? kimisi çoşkun-ömür'ün köyüne gideriz diyor,kimi arkadaşlar ise televizyon istasyonuna çıkalım diyor.bence tv istasyonu benim gibi kondisyonu olmayan kişiler için zor gelir.arkada insan bıraktıktan sonra bence hiç düşünmeyelim.tv istasyonu yerine daha kısa yerede gidebiliriz.çoğunluk neresi diyorsa orası olsun fakat dediğim gibi tv istasyonu olursa sıkıntı olabilir.hayırlısı ne ise o olsun ve burada oylamaya sunuyorum.

2. Muhammet Galata

Muhammet Galata Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    abi uzun süre bisiklet binmemiştim geçen hafta o kadar zorladım ki yokuşlarda dizimin ağrısından duramadım, bu pazar gezelim yine ama fazla zorlamadan, yarın gece ayarlarız nerteye gitceğimizi sabahta ona göre turumuzu yaparız

3. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çarşamba günü kendi fikrimi belirtmiştim, Coşkun un köyüne gidelim derim orada çok güzel ve daha önce bir çoğumuzun görmediği yerler var...Pazar sabah saat en geç 09:00 da buluşma yeride cumhuriyet meydanı uygun olacağı kanaatindeyim...

4. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Sabah 8'de buluşup, Ömür'lerin köyüne doğru yola çıktık.10 kişiydik.Ancak Ayhan'ın işiniz olması,benimde zincirin 2 kez kopması ve bacak ağrılarım sebebiyle,turun güzel yerleri 8 kişi olarak devam etti. :(

5. Yasin Kukur

Yasin Kukur Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ömürlerin köyünde arazi sürüşü yapmak isterdim ama okuyom ben ya. Herneyse recep abi, selim abi fotoğrafları koyarsa güzel olur. .

ugurcan ugur bunu beğendi.