Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Samsun / Atakum'da kaliteli bisikletçi?

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Tamer KAMIŞLI tarafından paylaşıldı.

1. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar selamlar.. Bisikletimin ufak tefek bakımlarını kendim yapabiliyorum ama yine de arada bir usta eli değmesi lazım sanırım. Genel komple bir bakım yaptırabileceğim bir yer var mı Atakum'da? Samsunlu arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. osmanalpay

osmanalpay Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba, Atakumda tesadüfen bir bisikletçi gördüm ama ne kadar kalitelidir bilmiyorum. Samsun'a yeni taşındığım için çok iyi tarif edemeyeceğim ama şöyle tarif edeyim " Medi. Park hastanesinin önündeki yoldan yukarı çıkıyoruz, tranvay yolunu geçtikten sonra küçük bir göbek var göbeğin sol tarafında bir bisikletçi var" umarım iyidir çünkü benimde ihtiyacım var.

3. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sanırım tahmin ettiğim yeri tarif ediyorsunuz. Çıkarken solda değil sağda kalıyor benim dediğim yer. Salcano ve Bisan bayiisi. Salcano bayiilerine karşı pek sıcak değilim açıkçası, forumdan da düzgün şeyler okumuyoruz pek, ayrıca orası sadece bisikletle ilgilenmiyor, kömür bile satıyor anladığım kadarıyla :) Eğer bisikleti sadece kar amacı güderek yapıyorsa tamda aradığımız yer değil diye düşünüyorum. Önerilere açığım arkadaşlar.

4. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    en iyisi samsun merkezde mecidiyede fatih sultan mehmet caddesi(büyükşehir belediye binası arkası) bulunan bisiketçiler bu işlerda en iyi olanlardır..yıllarca onlara yaptırdık bisikletlerimizi.. :)

5. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Olmadı bir gün zahmet edip oralara gelicez pek sıkıntı olmaz :) Fakat Atakum'da sağlam bir yer bulabilirsem çok iyi olur :)

6. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar Samsun Atakum'da yaşayan ve bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?

7. Ramazan ÇELİMLİ

Ramazan ÇELİMLİ Aktif Üye

Seviye:
    abi en iysi gidip kendin araman :)

8. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Karadeniz bölgesi biraz pasif sanırım arkadaşlar? Böyle bir yer yoksa bile en azından bakım konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

9. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bisikletinizin donanimi ne derece bilmiyorum ama samsunda saathane - büyük cami'den bulvara doğru çıktıkça orada bisikletçiler tamirciler var.

ancak sizin donaniminizdan anlayacak usta varmıdır onu bilemem. yeni aldığım bisikletin ayarları yapılsın diye biyere gönderdiler beni orada. herif güya usta ama hidrolik frenli bisikleti direkt ters çevirdi.

dahada tövbe emanet etmem ben ona bisiklet falan.

perşembe akşamı bisikletçileri grubundan mısınız bilmiyorum ama değilseniz o gruptan elbet sizi yönlendiren çıkar. ben aralarında yeniyim o yüzden pek yardımcı olamayacağım.

grupta Tamer isminde birisi vardı ,soyadını hatırlamıyorum. belki de o sunuzdur =)) zaten yukarıda söylediklerim bayağı komik olacak eğer o iseniz =)

10. Mete Can Karahasan

Mete Can Karahasan Üye

Seviye:
    Bisikletin en çok bakım gerektiren kesimi bence çekiş sistemi. Zincir temizliğini her 100 km'de bir yaparsanız bakım gerektirecek sorun çıkarma olasılığı çok azalır. Bir de göbeklere tazyikli su tutmazsanız.

11. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tazyikli su tutmuyorum zaten, zincir temizliği sorun değil halledilir fakat şu turumun ikinci gününde pedala yüklendiğimde gırç gırç ses gelmeye başladı. Birde güzel genel bir bakım yaptırırsam iyi olucak.

12. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gökhan öncelikle teşekkürler. Sedona 311 kullanıyorum 2010 model. Bisikletin üzerinde normalde ne donanım varsa şuanda onlar var hiç değiştirmedim. Umarım düzgün bir yer bulabilirim, Atakum'da bulamazsak mecburen saathane tarafına yönelicez :)

13. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ben bafra da oturuyorum ve atakum da lastiğim patladığında yaptıracak bir bisikletçi ararken furkan bisikletle karşılaştım fakat bu sözünü ettiğim yer atakentte.

14. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Emir selamlar. Bende o Furkan Bisiklet'i arıyorum açıkçası. Bir arkadaştan duymuştum. Tam yeri neresi tarif eder misin?

15. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    tam olarak ..nasıl desem...uzam zekam biraz zayıftır fakat sanırım şunu söyleyebilirim samsun istikametinde çobanlı kavşağına varmadan yanlış hatırlamıyorsam ve tabi atatürk bulvarı üzerinde ve biraz ilerisinde cami var.

Tamer KAMIŞLI bunu beğendi.
  16. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    En azından bulvar üzerinde olduğunu öğrendiğim iyi oldu :) O taraflara bakınırım en kısa zamanda. Teşekkürler..

17. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    benim sedona 321 de de padala yüklenice gırc yapmaya başladı. pedalları kendim sıkmıştım acaba ondanmıdır. daha 1 haftalık bisiklette inşallah göbekte sorun çıkmaz. bende samsun canikteyim burdaki bisikletcilere hiç güvenmiyorum. sedona yetkili bayilerine gittnmi. karınca bisiklet ve atakumda bisiklet alemi diye bi yer varmış sitede göründüğüne göre.

18. Tamer KAMIŞLI

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu güzel oldu işte, Sedona bayiilerine hiç bakmamıştım. Bisiklet alemine gidebilirim. Benim pedallar biraz gevşek olduğundan o ses geliyordu sanırım, şimdi kesildi. Bilgi için teşekkürler, bakarsınız bir gün birlikte turlarız, görüşmek üzere...

19. Nurmuhammet BEYAZAL

Nurmuhammet BEYAZAL Yeni Üye

kaliteli bisikletçi mi bilmiyorum ama eski bisikletimin jant ayarlarını oraya yaptırmıştım.medikalparkı bayağı bi geçiyosun yukarı doğru çıkıyorsun..çıkarken solda seyfi demirsoy diye bir okul var orada değil de sağ tarafta kalıyor bisiklet satan bir yer var görünüyor yolda onun hemen yanı bisiklet tamircisi

20. ugurcan ugur

ugurcan ugur Aktif Üye

Seviye:
    şuanda profesyonel manada samsundaki tek bisikletçi bisiklet alemi yeşilyurtu geçince opet var onun karşısında yolun 1üst sokağında isterseniz yardımcı olurum
    Face bölümüne Trek8500 yazın çıkarım :)

Gökhan Ö. bunu beğendi.