Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şampİyonluk TaÇlandi!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Sinto tarafından paylaşıldı.

1. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    ŞAMPİYONLUK TAÇLANDI!

Fenerbahçe 100. yıl şampiyonluğunu Galatasaray galibiyetiyle taçlandırdı. Sarı-lacivertliler, sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle uzun süre duran derbide ezeli rakibini Lugano ve Edu'nun golleriyle deplasmanda 2-1 mağlup etti. Galatasaray'ın tek golü son dakikalarda Arda'dan geldi.

19 Mayıs 2007, 21:18

ayrıntılar ve gollerin videoları BURADA

2. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bir Galatasarylı olarak tüm Fenerbahçelileri yürekten tebrik ediyorum.

Fanatiklik adına yapılan ve insanları spordan soğutan tüm aşırılıklar, saldırganlıkar ve düşmanlıkları da kınıyorum.

Dün televiyonda izledim "Galatasaraylı futbolcular bu geceki maçın başlangıcında Fenerbahçeli futbolcuları alkışlamalı mı?" diye bir soru vardı.
    Bu ne biçim soru? alkışlamalı tabi, spor aynı zamanda bir kardeşlik, dostluk değil mi? (Maçı izlemedim, umarım alkışlamışlardır)

Burak Coskun bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Nerdeee?
    Fenerbahçeli olarak şu oynanan maçtan utandım. Su şişeleri mi, sökülen koltuklar mı, yoksa kasti fauller mi? Galatasaray kendi başını yaktı. Türk futbolunun imajı zedelenmeye tam gaz devam ediyor. Gelecek sezon ilk 10 maç tarafsız sahada oynarlar artık...

4. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ligden çekilmesi gereken fenerbahçe değil galatasaraydır bence, bu akşamki yapılanlar umarım cezasız kalmaz.

5. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir beşiktaşlı olarak görüşüm, o maçta tarafların konumu değişse idi aynı taşkınlıkları fenerlilerde beşiktaşlılarda yapardı.Şampiyon galatasaray olsaydı da fenerliler alkışlamazdı.Yapılanlar hoş değil ama al birini vur ötekine.

Ergün Gündoğar bunu beğendi.
  6. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Çok doğru bir tespit.

7. Ergün Gündoğar

Seviye:
    Buna katılmıyorum, beşiktaşlı olmanız neyi değiştiriyor peki, en dürüst, saygılı takım mı oluyorsunuz? al birini vur ötekisine derken sizde bunun içindesiniz, hatta tüm süperlig takımları bunun içinde, fenerbahçe ve galatasaray dışında diğer takımlar süt dökmüş kedi size göre.:boese157:

8. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Demek bu senede lig bitti ve bir süre kurtulduk .
    Yaşasın. :)

Gerçi hazırlık maçlarını bille "Allah Allah " nidaları ile veren bir medyamız var.

Acaba, bu sene gol attığı için küfür edilen kaç kişi , gelecek yıl kendi takımına geçti diye alkışlanacak . Seneye başka bir takıma geçince tekrar küfür edilecek. Seneye tekrar alkışlanacak. Mesela Sergen yalçın. :) 4 takımıda gezmişti . Helal olsun adama. :)

Kaçıncı kere, yeni transfer olduğu takımın forması ile, flama öperek ben zeten xxxx takımlıydım denecek.
    Daha kaç yıl daha , çocuklar ve bayanlar sahalardan uzak kalacak. Tel örgüler arkasından maç izlenecek.

Daha kaç yıl gazetelerin spor sayfları tek bir analiz , doğru düzgün tek bir yorum olmadan ,sayfalarca fotoğraf ile ve manşetten 150 punto ile ( yer doldurmak için ) basılmaya devam edecek.

Bu yıl Türkiye ye transfer olmayan Dünyaca ünlü ( transfer bombası ) futbolcu kalacak mı ?

Daha kaç yıl milyon dolarlar aldıkları bangır bangır bağırılanlar , kağıt üzerinde 3 kuruşa oynuyor gözükecek.

Selamlar.

9. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Ergün'üm, acaba benmi yanlış anladım. Arkadaşımız "fenerlilerde beşiktaşlılarda yapardı" diyerek hepsini aynı kefeye koymuş. Bende zaten sporu, özellikle futbol sevkisinin böyle kötü hale gelmesinden rahatsız olduğum için kendisinin fikrini paylaştığımı söyledim.

10. Soner Sarihan

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili Ergün.
    Gözünüzden kaçmış olmalı.
    Arkadaş zaten beşiktaşlılarda olsa yapardı yazmış.
    Selamlar.

11. Ergün Gündoğar

Seviye:
    Doğru ben okurken dikkatli okumamışım, özür dilerim. Fakat düşünce yapısına hala katılmıyorum, yane al birini vur ötekisine, her sene böyle bu sene mi farklı olacaktı, o onu alkışlamaz vb,, bence bu şekilde türk futbolu ilerlemez, bir yerden başlamak gerek.

Ceyhun Pekuz ve behcetatinc bunu beğendi.
  12. Soner Sarihan

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Benim yazdıklarımıda latife olarak kabul edin arkadaşlar.
    Kimseyi üzmek - yermek - darıltmak istemem.

İyi bir futbol izleyicisiyimdir ayrıca.
    Avrupadan futbol a ( özellikle tüm liglerin ayrı ayrı gollerinin gösterildiği programlara ) bayılırım. :)

Selamlar. :)

13. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Kimse böyle olmasını istemez ama bu sene galatasaray ya da beşiktaş şampiyon olsaydı fenerbahçe takımının,taraftarının şampiyon takımı alkışlayacağına inanıyormusunuz?Özellikle haftalardır hakem de hakem diye ağlayan bir takım,yönetim,taraftarın böyle bir şey yapacağını.
    Amacım tartışmak değil, galatarasaray camiasının yaptığı hoş değil ama kim osla yapardı diyorum bu yanlışı.Vaziyetten ben de şikayetçiyim, her maçı takip eden biri iken 3 yıldır 1 tane bile maç izlemedim.Ligin kalitesi, şike iddiaları, küfür eden taraftar, sürekli hakemleri suçlayan yönetimler, milli takımın başarısızlıkları vbvbvb.

bedo bunu beğendi.
  14. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    Ben bir beşiktaş olarak fenerbahçeyi kutlarım.Ama Fenerbahce- Galatasaray maçında olanlar futbola yakışmadı:(:(

Burak Coskun bunu beğendi.