Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcono 2010 modelleri ne zaman satışa sunulacak

Konu, 'Salcano' kısmında Aydın Akyokus tarafından paylaşıldı.

1. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    arkadaşlar ben salcano astro siparişi verdim şubaatta elinde olur dediler ama ne ses var ne seda ne zaman gelir yada fabrikadan bayilere çıkışlar ne zaman olur ? bilgisi olan var mı ? teşekkürlerr:(

2. cilgin_erdinc_

cilgin_erdinc_ Forum Demirbaşı

Seviye:
    salcano fabrikası mart 10 olmadı 15 inde piyasada bisikletler ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Aydın Akyokus bunu beğendi.
  3. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    çok teşekkür ederim ben sipariş verdiğimde şubat 5 te çıkışlar gerçekleşir 7-8-9-10 gibi de bisikletler bayilerde olur bilgisi verilmişti valaha beklemekten sıkıldım hatta bisiklet almayı düşnüyorum tekrardan :)

4. cilgin_erdinc_

Seviye:
  5. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    güzel bisiklet özellikleri ve parasıda güzel ama bu arada aldığım bisiklet daha gelmedi ya burda bi tane bianchi argon buldum sıfır almayı düşünüyorum dayanamıyorum artık beklemeye ...

6. cilgin_erdinc_

Seviye:
    beklemeni tercih ederim kardeş

7. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    anladım :) bulunduğum yedekilerde aldırmadılar zaten :)) bekliyoruzz artık facebook ta vallaha gün sayıyorum :)

bu arada almış olduğum bisiklet ile ısparta antalya ve kıyıdan da fethiyye kadar gitmeyi düşünüyorum ileri zamanalarda yeterli olur mu yada ilerde daha iyi scott canondale yada başka bi marka bisiklet alsam nasıl olur yada senin tavsiye ettiğin bir model var mı ? ilerisi için

cilgin_erdinc_ bunu beğendi.
  8. cilgin_erdinc_

Seviye:
    düşündüğün bike markaları iyi ama paran warsa canondele al derim
    ha bu arada istersen karadeniz tarafına gel derinm seni karşılarız ordan da beraber ederiz ordu takımı olaraak

9. erdomsuper

erdomsuper Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikletin Salcano nun fiyat/performans açısından en iyi bisikleti.13 kilo olması tam bir harika.bende almayı düşündüm fakat boyum 188 olduğu için 20 inc kadrolarıda olmadığı için mecbur başka bisikletlere baktım çünkü üretimde sadece 16 ve 18 inc yani 40 ve 46 cm olanları vardı ve yine piyasadaki bir diğer fiyat performans oranı çok iyi ve Salcano ASTROya göre bir üst sınıf olan Bianchi Özel Seri SAUK aldım 900 ytl ye.Benimkide 15 güne ancak gelir.bu arada bisikletinle hiç korkmadan bahsettiğin ısparta-antalya-fethiye turunu yapabilirsin hiç korkma.sadece yoldayken bisikletini dinle ve her zaman gerekli ayarlarını ve bakımını zamanında yap.yoksa salcanonun veya bianchinin yapamadığını bahsettiğin KRON,CANNONDALE, TREK gibi markalar yapamaz.eğer kataloglarını incelersen hepsinin ağırlığı en az 13 den başlar.:) tabiki herşey ağırlık demek değil ama özellikle uzun turlarda önemli olan ağırlık,jant çapı ve lastik kalınblığıdır ve en azından shimano acer veya altus vites sistemine sahip olmaktır.tek yapman gereken üzerinde gelecek olan michelin mud lastiği 2x 175 boyutlarında ince ve mümkünse patlamaya karşı dirençli başka bir lastikle değiştirmen.
    SAĞLICAKLA KAL

10. sadıkumut

sadıkumut Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    http://www.salcano.com/ng30.asp

ben de linkteki bisikleti aldım ancak bisikletim martın 20 sinden sonra elimde olacak ama senin bisikletin daha önce elinde olur diye tahmin ediyorum şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler :):)

11. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    öncelikle yorumlar için teşekkürler bisikletim daha gelecek ama hazırlıklara başladım zaten gelsin öncelikle bulunduğum yerde antreman yaparak kendimi hazrlamam lazım ... ıspartada dayım gölcük turu sonra birazdaha ilerleyince eğirdir turu , kovada turu bu gibi yerleri düşnüyorum .. daha sonra bu bahsettiğim antalya kıyıdan da fethiyeye kadar gitmeyi planlıyorum. bir de önemli bir sorunum var :( kpss mağduru atanmayı bekleyen türkçe öğretmeniyim temmuz 10 da sınavım var bu sınavdan sonra temmuz sonu ağustos başı gibi düşünüyorum inşallah bi terslik olmaz sınav ii geçer mutlu mesut bu tura başlarım. salcano istanbul m almayı düşnüyorum araştırdım biraz o işimi görür diyorlar ... boyum 1.72 kilo da 72

12. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    vallaha düşünmüyor değilim şu kpss illetinden kurtulayım sağ salemet bi şekilde mesleğimi yapmaya başlayayım kesinlikle gelirrim arkadaş :) bu arada istanbul m düşnüyorum tur için ...

13. no_education

no_education Kıdemli Üye

Seviye:
    Ya arkadaşlar ben istanbul gaziosmanpaşadayım. Ben de 2010 modellerinden birini düşünüyorum almayı. Ne zaman satışa sunulucak kesin bişey yok mu? Bir de İstanbul'da nerelerden alabileceğiz??

14. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bisikleti aldığım zaman şubat 5 gibi çıkışlara başlanacağı söylenmişti :) malum 23 oldu sanırım mart 10-15 gibi elimde olacak gidişat onu gösteriyor. salcanonun sitesinde bayi adresleri telvs var bak istersen istanbula tabi daha erken satışa sunulur

no_education bunu beğendi.
  15. sadıkumut

sadıkumut Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    eğer üst modellerden bir bisiklet almayı düşünüyorsan Türkiye genelinde 20 marttan sonra satışa sunulacakmış üst model bisikletler ben de beklemedeyim ...

no_education bunu beğendi.
  16. no_education

no_education Kıdemli Üye

Seviye:
    NG 255 SRD modelini istiyorum. Eğer 20 marttan sonra olursa oldukça geç olacak demektir :(

17. Aydın Akyokus

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    :) vallaha ben astro yu aldım dört göxle bekliyorum hergün bulunduğum yerde bisikletcinin önünden geçerken hali hazırda duran bianchi adrenalini almamak için kendimi zor tutuyorum dayanamıyorum artık...

18. sadıkumut

sadıkumut Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ng 255 srd 2009 model eğerki satıştaysa beklemene gerek olmadığını düşünüyorum 20 marttan sonra satışa sunulacaklar 2010 üst modeller

19. cilgin_erdinc_

Seviye:
  20. sadıkumut

sadıkumut Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye: