salcona yetkili servis ağı

efes-2005

Üye
Tepki
5
arlkadaşlar ben salcano nun kendi sitesine girdim ve yetkili srvis ağıma baktım

ama hiç ilçe yazmıyor direk cadde mahalle aynı9 mahalleden burda başka bir ilçe de daha var ben de hangi cadde bize yakın nebilyim bisikletimin kitepçığını da kaybettim yardımcı olursanız sevinirim bu gün daha yeni üye oldum ilk güğnde böyle bir şey istemem doğruı olurmu bilmi,yorum ama ben hep burdayım Bisiklet severim;)

bu arada SALCANO - EFES markalı bisikletim var ve 150 ytl lik bir harcama yapmayı düşünüyorum amartüsör ve disk fren(sadece arka) taktıracağım sizler ne önerirsiniz marka veya başka bir yere mi modifiye yaptırayım?

şimdiden yardımlarınız için sağolun;)

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
150 YTl'ye alınacak amortisör + disk fren verimli olmayacaktır.verdiğin para ziyan olur.

profesyonelliğe giden bir bisikletçi olmak istiyorsan, daha doğrusu niyetin bu ise, o 150ytl'yi bir kenara koy, üzerine eklersin zamanla.arka amortisörü olmayan bir bisiklet almanı tavsiye ederim.

@efes-2005

demiştin bir mesajında.hız, yokuş gibi kavramlar görecelidir.benim 25km/s ortalama tutturduğum bir rotayı beraber bindiğimiz arkadaşlar hızlı olarak nitelerken, ben iyi gibi diyorum, buradaki benden daha deneyimli, profesyonel düşünen arkadaşlarım ise yavaş der.

bisiklete bindiğin arazi koşuları, bisikletten beklentilerin, devam eden süreçte bisikletle neler yapmak istediğin önemli bisiklete yatırım yaparken. -tabii maddi sınırların olmadığı koşullar hariç-

buna göre tavsiyede bulunursak daha verimli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: efes-2005

efes-2005

Üye
Tepki
5
Yardımın için teşekkürler ama şu yetkili servislerin de adresini bulabilirsen çok makbule geçecek bulamasssan da cannın sağolsun

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@efes-2005

salcanonun sitesindeki yetkili servis listesinde telefon numaraları da var gibi hatırlıyorum.
arayıp görüşmek daha kolay olur ;)

• Beğen
Tepkiler: efes-2005