Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano

Konu, 'Salcano' kısmında salcanoteknik tarafından paylaşıldı.

1. salcanoteknik

salcanoteknik Yeni Üye

arkadaşlar merhaba salcano'yla ilgili bütün sorularınızı bana sorabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Kendinizi tanıtır mısınız önce rica etsek?

unalkutlu, Serhatb55 ve semihh bunu beğendi.
  3. semihh

semihh Bisikletkolik

Seviye:
    2010 da ne gibi değişiklikler yapmayı düşünüyor salcano ?

4. Serhatb55

Serhatb55 Aktif Üye

Seviye:
    ... ...

5. Kürşat Pamuk

Kürşat Pamuk Yeni Üye

Seviye:
    salcano aldımda aldım alıcağıma pişman oldum adamlar bu servisleri özene bezenemi seciyolar merak ediyorum yaaaa sarıyerdeki mesut bisiklet adı mesut bisiklet adamların bisikletle alakası yok motorsiklet tamircisi bisikleti ilk götürdüm parçaları birleştiremediler bile gerci parçaları ben evdede birleştirirdimde garanti gümbürtüye gitmesin diye servise birleştirdim neyse ordan hiç memnun kalmadım daha sonra ruble arızalandı bende beşiktaştaki servise götürdüm ve 5 gün sonra almaya gittim ve aldım orta göbeği değiştirmişler tamam ok eve gittim arka tekeri taktım ve lastik nerdeyse kadroya değicek bi baktım jant telleri yarısı sıkılmamıs yarısı az sıkılmış adam servisi arıyorum tamam getir hallederiz diyolar bidaha götürüyorum bu seferde yarın gel al diyolar bu arada ben tarabyada oturuyorum vede çalışıyorum bi bisiklet için on kere bi oraya bi buraya velhasıl ben bu bisiklet işinden sıkıldım vede salcano aldığıma pişman oldum (servisler sayesinde)!!!!!!!!