Salcano yarış bisikleti sizce doğru seçimmi ? Yardım Edin Lütfen :)

Tepki
12
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda antremanlarımı hızlandırdığımdan normal kalın tekerli dağ bisikletiyle yolda performansımı artırmakta güçlük çekiyorum bu nedenle 2gün önce salcano bayisine gidip katalogdan full ritchey gidon boğazı sele vb ve full tiagra donanımlı orta göbeğe kadar. mavic aksium jant setli salcano xrs 030 tiagra için sipariş vermeye karar verdim scott veya benzeri bisikletlerede bakmama rağmen 2039 Tl fiyatı olan salcano xrs030 tiagradaki donanım üst fiyatlı bisikletlerde dahil yok örnek scott s30 fiyatı 2600 Tl sadece vites donanımı tiagra janlar alexrims vb ... Ama aklıma takılan konu ben hiç salcano kadro kullanmadım bu markanın ürettiği yarış bisikletine binenler yardımcı olursa sevinirim sizce donanımı sayesinde beni kendine kilitliyen bu bisikleti almalımı yoksa daha üst fiyata kadrosunu bildiğim bir bisikletmi almalı ? Yardımlarınız çok faydalı olacaktır... İyi akşamlar ..

• Beğen
Tepkiler: cemal tellioglu
Scudo
Tepki
0
Salcano aslında bir marka olmaktan çıkmakla beraber toplayıp birleştirici bir firma haline geldi..

Güzel parçalar toparlıyor. Ama scott,giant, cannondale, corratec, specialized, pinarello gibi markalara daha çok öncülük veririm. :)

Tepki
12
@cemal tellioglu

yorumunuz için çok teşekkürler değerli yorumlarını bekliyorum arkadaşların özellikle salcano yarış bisikleti kullanıcılarının...