Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano XRS200

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında immortalboss tarafından paylaşıldı.

1. immortalboss

immortalboss Yeni Üye

Seviye:
    İyi günler arkadaşlar.Uzun süredir aranızda yoktum.Ve şimdi bir bisiklet almak istiyorum.Çok fazla bir amacım yok.Çıkar gezer biraz pedallarım.Yol bisikletleri çekici geliyordu ta ki ''kırılan bisikletler'' başlığını okuyana kadar.Ben salcano 200 modelini beğendim.(hem fiyat hemde görüntü açısından).Ancak korktuğum şey ben yolda giderken şasem de öyle yamulabilirmi? Bu bisiklet boğaz hariç gerisi çelik.Cevaplarınızı bekliyorum.

2. koray bulut

koray bulut Üye

Seviye:
    Ben bu bisikleti önermem. Biraz daha bütçe yükseltip hiç olmazsa bir Bianchi SLR200 seçerek yol bisikletine başlamakta fayda var bana göre.

3. immortalboss

immortalboss Yeni Üye

Seviye:
    O kadar bütceye ulaşmam mümkün değil.Zaten ailemden gizli alıyorum.Arkadaşlar yol bisikletleri çok mu güçsüz şaselere sahip? Kırılıabilirmi kısaca?

4. GokmenOzyurt

GokmenOzyurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    yol bisikleti güçsüz diye birşey yok
    yol bisikletinin amacı yolda daha rahat gitmek
    ama sen amacın dışında gidersen kaldırımlardan merdivenlerden zıplarsan tabiki bisikletin güçsüz kalacaktır

5. furkan şenel

furkan şenel Üye

Seviye:
    bence salcano xrs en iyi seçim çünkü bu fiyata alabileceğin dağ bisikletleri 14-15 kilo olur.artı bu fiyata alabilceğin geotech atlas ve energy var ikiside o kadar iddialı model değil hem baya ağırlar.arada 2.5 kilo civarı bir fark var.fiyat olarakta gayet uygun.367 lira.bence kırılmadan filan şüphelenme tabiki kaldırımlardan transit inersen 2 güne dağılır.düzgün kullanırsan bişey olmaz.

6. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kırılan Bisiklet bölümü seni korkutmasın , bir çok resimdeki kırıkları meydana getirebilmek için çok ciddi darbelere maruz kalmak lazım bunlar çok extrem olaylar.
    Normal kullanımda markalı hiç bir bisiklete bişey olmaz....
    Beğendiğin modeli al bence fiyat olarak çok iyi , sanki bana sana mtb daha uygun gibi geldi kullanıcı profili olarak ama sen bilirsin genede....
    bol pedallı günler dilerim...:rolleyes: :)