Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano xrs200 & salcano xrs300 fikirlerinizi bekliyorum

Konu, 'Salcano' kısmında Ali Haydar ÖZÜAK tarafından paylaşıldı.

1. Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Beyler yeni başlayacağım xrs 200 dusunuyorum ama 2 bısıklet hakkıında da yorumlarınızı beklıyorum benı yolda bırakırmı cabuk dokulurmu bısıkletın en cok cıkardıgı arızalar felan varmı vs. vs.

2. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    öyle döküleceğini normalden fazla arıza yapacağını düşünmüyorum ama ikiside hiç iyi değil bence bana göre dağ bisikletinin gidonunu ve jantını değiştirmişler gibi geliyor

3. Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    saol zaten başkalarına bakıcam herkes kotu dıyor :(

4. burak koksal

burak koksal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    xrs 200 ve 300 en kötü dezavantajı hi ten kadro ve maşa kullanmasıdır. bu yol bisikletlerinde en önemli olan ağırlık unsurunu kötü bir şekilde etkiler.

eğer hobi olarak sadece gezmek için düşünüyorsan şehir bisikleti alabilirsin biraz daha fiyatı arttırıp ama illa ki yol bisikleti istiyorsan forumdan ikinci el ilanları takip edip en azından aluminyum kadrolu ve sora donanımlı bir bisiklet almak daha mantıklı.

birde alıcağın kadro ve donanım yükseltmeye açık olmalı örnegin sora sistemli bir bisikleti ilerde geliştirmek icin 105 veya tiagra gibi donanımlarla performansını arttırabilirsin ama xrs300 veya 200 de bu mümkün olmayabilir.

5. Eren.Yüksel

Eren.Yüksel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Ali bey,

Bende bir arkadaşımdan salcano xrs 200 alarak bisiklet hayatına atıldım fakat anlatılanları doğrularcasına belimi ağrıtıyordu kendisi. Gidonu değiştirip düz gidon aldım ve şimdi kendisi keyifle sürüler vaziyette. Ağırlık konusunda daha önce daha hafif bir bisiklet kullanmadığım için bir yorum yapamıcam ama denilene göre ağırmış. Fakat ben zaten bisiklet çantası ve sırt çantası kullanan birisiyim, hayliyle zaten belli yükü kendiniz yüklüyorsunuz. Bence aradaki 3, 5 kiloya takılmadan tercihinizi yapın. Fakat alıçağınız bisikleti deneyip airodinmik olarak uyuşabiliyormusunuz iyice kontrol edin, yoksa benim gibi farklı çözümlere gider ve bisikletin orjinalliğini bozarsınız.

Saygılarımla,