salcano xrs200 & salcano xrs300 fikirlerinizi bekliyorum

Tepki
7
İsim
Ali Haydar Özüak
Bisiklet
Bianchi
Beyler yeni başlayacağım xrs 200 dusunuyorum ama 2 bısıklet hakkıında da yorumlarınızı beklıyorum benı yolda bırakırmı cabuk dokulurmu bısıkletın en cok cıkardıgı arızalar felan varmı vs. vs.

Scudo

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
öyle döküleceğini normalden fazla arıza yapacağını düşünmüyorum ama ikiside hiç iyi değil bence bana göre dağ bisikletinin gidonunu ve jantını değiştirmişler gibi geliyor

Tepki
7
İsim
Ali Haydar Özüak
Bisiklet
Bianchi
saol zaten başkalarına bakıcam herkes kotu dıyor :(

Tepki
12
Bisiklet
Carraro
xrs 200 ve 300 en kötü dezavantajı hi ten kadro ve maşa kullanmasıdır. bu yol bisikletlerinde en önemli olan ağırlık unsurunu kötü bir şekilde etkiler.

eğer hobi olarak sadece gezmek için düşünüyorsan şehir bisikleti alabilirsin biraz daha fiyatı arttırıp ama illa ki yol bisikleti istiyorsan forumdan ikinci el ilanları takip edip en azından aluminyum kadrolu ve sora donanımlı bir bisiklet almak daha mantıklı.

birde alıcağın kadro ve donanım yükseltmeye açık olmalı örnegin sora sistemli bir bisikleti ilerde geliştirmek icin 105 veya tiagra gibi donanımlarla performansını arttırabilirsin ama xrs300 veya 200 de bu mümkün olmayabilir.

Tepki
16
Bisiklet
Salcano
Merhaba Ali bey,

Bende bir arkadaşımdan salcano xrs 200 alarak bisiklet hayatına atıldım fakat anlatılanları doğrularcasına belimi ağrıtıyordu kendisi. Gidonu değiştirip düz gidon aldım ve şimdi kendisi keyifle sürüler vaziyette. Ağırlık konusunda daha önce daha hafif bir bisiklet kullanmadığım için bir yorum yapamıcam ama denilene göre ağırmış. Fakat ben zaten bisiklet çantası ve sırt çantası kullanan birisiyim, hayliyle zaten belli yükü kendiniz yüklüyorsunuz. Bence aradaki 3, 5 kiloya takılmadan tercihinizi yapın. Fakat alıçağınız bisikleti deneyip airodinmik olarak uyuşabiliyormusunuz iyice kontrol edin, yoksa benim gibi farklı çözümlere gider ve bisikletin orjinalliğini bozarsınız.

Saygılarımla,