Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano XRS200-300 Klasik Bisiklet Olur Mu?

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında ATiCO tarafından paylaşıldı.

1. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben ilk baştan dağ bisikletimi satıp yol bisikleti almak istiyodum fakat bir şey geldi aklıma

-klasik bisikletler in kadro ve maşalarıyla bu salcanonun xrs 200-300 bisikletlerinin de kadrosu ve maşsının aynı materyalden yapıldığını hatırladım(yanlış ta olabilir belki)

bu yüzden fazla para harcamadabn bir xrs200-300 alıp onu klasik parçalarla donatsak nasılo olur diye düşünüyorum

klasiklerle ilgilenen abilerimi yardıma çağırıyorum

2. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Malzemeler aynı değil. XRS HI-TEN, klasikler Cro-moly. XRS kaynaklı, klasikler lug diye tabir edilen geçmeli kadrolar. Bu bisiklete vereceğiniz para ile klasik kadro alabilirsiniz emin olun çok daha estetik ve dayanıklı olacaktır.

Salcano XRS modelini hiçbir şekilde tavsiye edemem. Yakın fiyatlara 2. el klasik veya alüminyum kadrolu, daha iyi donanımlı bisikletleri öneririm.

ATiCO bunu beğendi.
  3. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    kesinlikle klasik bir yol bisikleti bakmalısın şöyle bir kafamda canlandırdım toplamayı düşündüğün bisikleti fakat hiç hoş olamyan şeyler çıkacak gibi ama cidden şöyle yerli marka beldesandan başlayıp bianchi caurustan ve peugeot'tan devam edip pinerello ya doğru gidebilirsin türkiyede bulman daha rahat olacak kadrolar bunlar bütçene göre tabi