Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Salcano XRS040 Sora

Konu, 'İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça' kısmında özcanözer tarafından paylaşıldı.

1. özcanözer

özcanözer Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletim Full sora settir (frenler dahil). Orjinal salcano gidonu ergonomi yönünden kötü olduğu için çıkarılıp yerine Ritchey Comp Logic Curve Yol Gidonu takılmıştır. Orta göbek 27.07.2016 tarihinde sıfır Shimano SM-BB52 takılmıştır. Gidon bantları yeni sıfır sarılmıştır. Lastiklerin durumu iyidir. (Michelin DYNAMİC SPORT). Üzerindeki orjinal salcano stickerları halen temizdir. Sadece doğal olarak gidon boynuzlarında ufak tefek çizikler vardır. Bisikletim temmuz 2016 son haftasında bakıma girip akord ve vites ayarları eksiksiz yapılmıştır. Şu an ön maşa borusunda çatlak oldugundan ön çatalda hafif bir boşluk mevcuttur.

Sürüşe çok fazla etki eden bir durum olmamasına rağmen değiştirilmesi kişisel tercihinize kalmıştır. Günlük ortalama işe git gel 24 km sürüyorum. Karbon ön maşa alarak bisikleti satmayı düşündüm fakat fiyat olarak bunu yansıtacağımdan, alacak kişinin ön maşa tercihini kendisinin bütçesine göre yapmasının daha iyi olacağını düşündüm. Zaten fiyat olarakta bu yüzden xrs 040 piyasasının çok altında satıyorum. Dileyen daha ekonomik alüminyum maşa takabilir. (Orjinalide alüminyumdur) İsteyen karbon maşa, isteyende titanyum maşa takabilir. Ön maşa fiyatları cinsine göre 45 TL den başlayıp 500 TL ye kadar satılmaktadır. Karbon maşa takacam derseniz 2. eli 150 TL civarı bulabilirsiniz.

Neden sattığıma gelirsek; Aslında donanım yükseltip bineyim diyordum ama uzun süredir takipte olduğum üst donanım bir yol/yarış bisikleti indirime girdiği için XRS040 ımı indirim bitmeden o bisikleti almayı düşünüyorum. Başka bir satış amacım yoktur. Satılmasada mevcut bisikletimin donanımını yükseltip bineceğim. Bu yüzden takas teklif etmeyiniz. Dileyene PTT kargo aracılığı ile karşı ödemeli gönderebilirim. Kargo aşamasında bisikleti demonte edip bisiklet kutusu içinde göndereceğim.

(İzmir içinden almayı düşünen arkadaşlar varsa Bu pazar (31.07.2106) İzmire aracımla gideceğim. İzmire giderken bisikleti aracımla getirebilirim. Kargo masrafından kurtulmuş olursunuz.)

• KADRO : 700
    • MAŞA : ALÜMİNYUM MAŞA
    • ARKA VİTES : SHIMANO RD-3500 SORA
    • KADRO ÖLÇÜLERİ : 54
    • AYNA VE KOL : SHIMANO FC-3550 SORA
    • FREN TAKIMI : SHIMANO BR-3500 SORA
    • VİTES KOLU : SHIMANO ST-3500 SORA 18 VİTES
    • RUBLE : SHIMANO CS-HG50-9 KASET DİŞLİ
    • ÖN DEĞİŞTİRİCİ : SHIMANO FD-3500
    • GİDON : Ritchey Comp Logic Curve Yol Gidonu
    • SELE BORUSU : ZOOM SALCANO LOGOLU SP-235 SELE BORUSU
    • TEKER SETİ : 700x23C
    • JANT SETİ : SALCANO RACE01 TEKER SETİ
    • AĞIRLIK : 9,65 kg
    • MODEL : 2014
    • FİYAT :950 TL
    • İLETİŞİM : Özcan Arabacı / DENİZLİ 0545 713 23 29

Satılmıştır. İlandan kaldırılabilir.

İlanı kaldırmayı başaramadım. İlan kalkabilir.

2. kpln16

kpln16 Yeni Üye

Adı:
    Ali Göktuğ Kaplan
    Güncelmi ?

3. yusufgs3625

yusufgs3625 Kıdemli Üye

Adı:
    isa
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye: