Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Salcano Xrs040 Sora 2014(Yükseltilmiş-sıfır ek masraf)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Turan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turan

Turan Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlar haziranın sonunda sıfır olarak "bisikletcim.com"dan aldığım "51 kadro" salcano xrs040 kadrolu bisikletimi satıyorum. Kadrolu diyorum çünkü bisikletin grupset ve kadrosu hariç heryeri değişti. Değiştirme sebebim bu modelin jantseti ve gidonunun normal bir yol bisikletine göre ağır olmasıydı.
    Kadroset: Salcano xrs040
    Grupset: Shimano Sora RD-3500
    Gidon: Deda rhm02 - 44cm Deda RHM02 Road Bars 31.7mm Black | Handlebars | Merlin Cycles
    Gidon Boğazı: Deda Zero 2 - 80mm Deda Zero 2 Road Stem 31.7mm Black | Stems | Merlin Cycles
    Sele: Forza Cirrus - 130x280mm Forza Cirrus Road Bike Saddle | Saddles | Merlin Cycles
    Lastikler: Vittoria Rubino Pro 700x23 (Ön-Arka) Vittoria Rubino Pro Folding Road Tyre | Road Bike Tyres | Merlin Cycles
    Jant Seti: FSA 2015 Vision Team Yol Jant Seti FSA 2015 Vision Team 25 Yol Jant Seti

Bisikleti ben 22 Haziran 2015 tarihinde aldım. Yani tam 82 günlük. sayaçta yazana göre 120 km yol gitmişim fakat, birkaç defa okula vs. kısa mesafelerde de kullanırken sayaç takmadığımı düşünürsek 150 diyebiliriz düz hesap. bisikletin Jant seti ve lastikleri hariç hepsi 150 km kullanılmıştır.
    Jant seti ve Lastikler ise benden önce @Aydıntuncer abimde idi. Max 150 km de o kullandığını söyledi. Yani onlar da 300 km kullanılmış diyebiliriz.
    Yanlarına link verdiklerim değiştirdiğim ürünler ve sıfır fiyatlarının bulunduğu yerler. Toplam bir hesap yapınca 2100 tlden biraz fazla bir miktara geliyor bisikleti toplamak.
    Bisiklet hakkında yorum yapacak olursam başlangıç seviyesi olduğundan beklentim düşüktü. Ancak salcanoyu kötüleyen onca yorumdan sonra kadrosunu ve sora seti kullanınca denildiği gibi olmadığını anladım. ama kendinden gelen gidon ve jant biraz sıkıntılıydı. özellikle jant değişimi bisiklete level değil leveller atlattı. Şu anki ağırlığı 9.3 kg dır.
    Bisikleti tabi ki bırakacağımdan satmıyorum ufak bir meblağ da biriktirdim belki bir üst seviyeye geçme umuduyla satılığa çıkardım.
    Bisiklette bir yer hariç kılcal çizik dahi bulunmamaktadır. iki günde bir tozunu alırım, hafta sonu da rubleyi aynakolu temizler, zinciri yağlarım. Deformasyon Aynakoldadır. 1,5kmlik sürüş için arkadaşıma verdiğimde olmuştur. :(

Bisikletin yanında eski gidon, gidon boğazı, sele, hediye verilecektir.
    Bisiklet için istediğim fiyat 1400 tldir. Kargo alıcıya aittir. İsteyene eski Jant setleri ve 1 adet salcano lastik ile 1050 tldir. Eski jant seti + 1 adet salcano lastik fiyatı ise 120 tldir.30 km kullanılmıştır.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Turan

Turan Kıdemli Üye

Seviye:
    günceldir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.