Salcano xrs001 dura ace hd

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahmtayd
Öyle gerçekten :D S-Works kısmı 8.000 dolar'dan başlıyor.Aynı tepkiyi vermiştim ben de görünce

Scudo

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
ben şimdi bu bisikletten almaya kalksam bulabileceğimi hiç sanmıyorum hangi salcano bayisinde böyle bir bisiklet vardır ki iş olsun diye koymuşlar işte

ben şimdi bu bisikletten almaya kalksam bulabileceğimi hiç sanmıyorum hangi salcano bayisinde böyle bir bisiklet vardır ki iş olsun diye koymuşlar işte

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahmtayd Ne diyeyim açıkçası fiyatları görünce ben de üzülmüştüm.O kadar üst olduklarını bilmiyordum.Reklamcılık falan filan diye diye fiyatlar iyice tavan.3 tane pro takım kullanınca öyle olması fiyatların biraz da normal gibi aslında :D

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Merak ettim baktım S-Works Tarmac SL4 Astana Kadro-Record EPS | 56cm
12060,03 Liraymış
(link)

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdllh
2013 model sadece kadro.Specialized sitesinden bakın fiyatlara.

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Salcano bayisine 14 000 i nakit versen, adam sna bisikleti sattıktan sonra dükkanı kapatır direk. :koptum: Neye uğradığını şaşırır. Sonra demek iyi para var bu işte der ve daha iyi bir firma ile anlaşır.:D

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
@Uptown Cyclist dediğim gibi sadece merak edip baktım. 2015 kadrolar dediğiniz gibi 8000 $'dan başlıyorsa % 50'den daha fazla indirim var demektir. İki yıl için o kadar para vermeye değer mi? Bence değmez ama herkesin parası da zevki de kendine. Bence 12000 vermeye de değmez.:)

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdllh
Şahsen ben de vermem.Tamamen gereksiz olduğunu düşünüyorum zaten.Sadece arkadaşın bilgisi oldum istedim :D

• Beğen
Tepkiler: Abdullah07

UmtDrk

Üye
Tepki
1
İsim
Umut Direk
Bisiklet
Scott
fiyat ve ürün içeriği olarak bakarsanız fiyatı diger fenomen markalar için gayet uygun s-work-trek-canyon gibi markalarda karbon ve ultegra ve ustu grup setli modelleri bu fiyata almanız cok zor. bu fiyata cok araştırırsanız bulunanilir urunde anca tiagra set ve karbon kadro olur (sele borusu gidon hariç) bu sekilde bakarsanız salcano hayet cazip bencede
Burdaki asıl nokta karbon kadro kalitesi salcanonun karbon kalitesi üstte bahsettiğim markaların yanına yaklaşamaz ki bisiklet alırken onemli olan kadro kalitesidir cunku bisiklette belkide değişmeyecek tek parçadır.. o fiyata salcano düşenenler için o fiyata bileşenleri daha düşük ama daha saglam kadro kelitesi olan bi marka tercih etmeleri tavsiyemdir... kadron saglamsa iyisindir diğer bileşenler moderize edilebilir

• Beğen
Tepkiler: Mr nc

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tofaş serçe şaseye 2.0 tdi motor taksan ne fayda :D

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
SALCANO XRS001 UCI ULTEGRA DISC 4 Tamamen gizli kablolama olması çok hoşuma gitti ve de alacağım yol bisikleti için çok önemli bir kriter benim için. Kablo karmaşasından bıkkınlık geldi artık.
Asıl fiyatı 31.700 lira. Sizce bu bisiklet alınır mı?

(link)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
SALCANO XRS001 UCI ULTEGRA DISC 4 Tamamen gizli kablolama olması çok hoşuma gitti ve de alacağım yol bisikleti için çok önemli bir kriter benim için. Kablo karmaşasından bıkkınlık geldi artık.

(link)
5.000 TL cik zam görüyorum.

• Beğen

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Satılamayan ürüne zam yapmak neyin mantığı vallahi anlamış değilim. Bu ürünü örnek 25000 e maletmişsin 31000 e belki arkadaş alacaktı 36000 yapınca vazgeçti eeee ne oldu kazandın mı?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
36 mı olmuş! Yav arkadaş bu bisiklet tam olarak 1 ay önce 28 bin idi sahibindende. Nefes alamıyorum artık yeter ya.
Satılamayan ürüne zam yapmak neyin mantığı vallahi anlamış değilim. Bu ürünü örnek 25000 e maletmişsin 31000 e belki arkadaş alacaktı 36000 yapınca vazgeçti eeee ne oldu kazandın mı?
Salcano yükseltmiş çünkü fiyatı.

• Beğen

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.065
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
36 bin mekanik grup sete para verene kadar üzerine az daha ekler elektronik grup sete sahip bir bisiklet alırdım. Misal şöyle birşey..

(link)

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cube buraya gelene kadar, kuruyla ve vergisiyle 50.000 'e dayanır. Ben Salcano'yu 31.700 liraya alabiliyorum.
36 bin mekanik grup sete para verene kadar üzerine az daha ekler elektronik grup sete sahip bir bisiklet alırdım. Misal şöyle birşey..

(link)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo

(link)
Salçano bike’lar elden çıkarılmaya kalktığında yabancı markalara göre daha fazla değerkaybediyorlar ya da ben öyle hissediyorum :naslyany: şu an sahisindende bile açıp baktığınızda satılmayı bekleyen 10’dan fazla xrs001 vardır. Unique olanı satmak daha kolaydır. Ne satması kardeşim demeyin, elbet gün gelecek elden çıkarmaya karar vereceksiniz bir sebepten, belki daha iyisini almak için:ssrtcbya: Bu bütçelere alınan bike’lar artık bike değil, resmen yatırıma giriyor ve bence salçano yatırmak için uygun bir marka değil :snzdglsn:
Eğer bu donanımı değil de Tiagralı modeli sorsaydınız düşünmeden alın derdim çünkü temiz ikinci elleri nakit 10.000’e kadar iniyor ve o paraya o bike gerçekten güzel :harika:
Yani anlayacağınız; Lafı yine “salçanoya o parayı vermem”e getirdim :D
Allah muhafaza ileride, sizin hatanız olmayan bir sorun yaşadığınızda salçanonun vereceği cevabı çoğumuz tahmin edebiliyoruzdur: :snzdglsn: “Gullanıcı Hadası”

selim82

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
İsim
selim
Eğer salcano alacaksanız 2 el full donanımlı alın derim. Sonuçta satarken salcano muamelesi görecek. O paralara çok üst seviye 1 2 ay kullanılmış bisikletler var.