Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Xrs Kullanıcıları Kulübü

Konu, 'Salcano' kısmında Enes Dökmen tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Enes Dökmen

Enes Dökmen İnce Lastik Youtube

Adı:
    enes dökmen
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bu kulüpte bütün salcano xrs modellerinin sorunlarını fotoğraflarını paylaşabilir. yardım alabilirsiniz.

hogutmen bunu beğendi.
  2. fatih acar

fatih acar Üye

Adı:
    Fatih ACAR
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    10 günlük xrs 040 kullanıcısıyım. Sıfır olarak aldığım makinede kozmetik değişiklikler ile başladım. Hipermarket kozmetik seti ile kırmızı qr ları montajladım. Gidon değiştirmek kesinlikle gerekli 2015 olduğu halde ritchey marka gidon mükemmel oldu. Xlc kırmızı gidon sargısı ve beyaz fren vites teli kabloları ile mükemmel göründü. En kısa zamanda resim ekleyeceğim. Aslında sorum şu
    Beyaz renkli jant seti bulamıyorum. Bütçe 350 tl. Tabiiki sıfır olması niyetim ama göbek seti alıp bir hafta sonrasında da çember ve jant teli alıp kendimde yapabilirim. Akort yapmayı az buçuk becerdim eski carraro 729 kulanıcısı olarak. İkinci sorumda şu ana kadar iki defa lastik patlağı yaşadım. İkisi de yılan ısırığı biri mazgal ilk 3 km içinde ikinci de asfalttan toprağa geçiş esnasında yükseklik kaynaklı zıplama. Düzgün bir lastik seti de düşüncelerim arasın da 700x23 ne önerirsiniz. Lütfen kırmızı olsun önerileriniz. 5 kuruş fazla olsun kırmızı olsun....

3. suzun7

suzun7 Aktif Üye

Adı:
    Sercan Uzun
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ah ah nerden başlasam.1 hafta oluyor xrs 040 alalı kliksadan.Zaten ilk sorun kutuyu açınca karşıma çıktı.Pedal sele borusu sele yok.Hadi neyse değiştiricez zaten diye onları bi sipariş ettik.Qr setide aldım ne hikmetse ön teker mili sökülmüyor vidasımı denir somunumu neyse sanki kaynak atılmış gibi sökülmüyor.Gittik onu aradık bulduk.Şimdide sıkıntım gidonda.Zaten gidonla boğazını sipariş geçtim hadi onlar gelene kadar bi kendi gidonunu toplayayım dedim yok çok sıkınca teker dönmüyor biraz salınca teker ayrı gidon ayrı yere gidiyor.Gidon sargısı zaten bi tarafı yırtık geldi.Bende yetenek desen yok.Tekeri presta aparatı olduğu halde yine şişiremedim.Kliksada zaten takan yok kimse.Bakalım gidon ve gidon boğazı gelsin götürücem güzel bi ustaya toplattırıcam artık.

nuruasakir bunu beğendi.
  4. Tamer50

Tamer50 Üye

Adı:
    Tamer
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Gidonu sağa sola çevirince ses geliyor temizledim yağladım düzelmedi.