Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano xrs 700

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında 17balina17 tarafından paylaşıldı.

1. 17balina17

17balina17 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    şu an bende normal dağ bisikleti var fakat yol bisikletine geçmek istiyorum şu an zorlaya zorlaya bütçem en fazla 750 tl falan daha fazlası asla olmaz bu fiyata da salcano xrs700 modeli var ben drag blade te baktım fakat onu satan bir site var onlarında ellerinde yokmuş şu an ne zaman gelir belli değil 2. el piyasasına bakıyorum sahibinden.com da var fakat hiç biri get açmıyor yani şu an tek seçeneğim salcano xrs 700. burdaki yorumlarıda okudum herkes daha fazla biriktir 2 bin tl aşağısı bisiklet önermiyor ben daha yeni olduğum için bu bisiklet bana yeter diye düşündüm önerileriniz benim için çok önemli teşekkürler şimdiden :)

2. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  3. 17balina17

17balina17 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    peki gidonu diğer türlü yapmaya kalksak maliyeti ne kadar tutar diğer türlü gidonu çok seviyorum bisikletin duruşunu değiştiriyor

4. Berkant.dogan

Berkant.dogan Kıdemli Üye

Seviye:
    gerçekten de yarış bisikletlernde standart 1000 tl altı almayın ?

5. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Işte o konuda fikrim yok. Belki sadece boynuz mu diyolar, neyse işte o eğik parça takılabiliyordur. Ama fren ve vites kollarının yerleri bu durumda değişmeyecektir. Ama muhtemelen 20 lira gibi birşeydir. Kolların yerini değiştirmek dışında sorun görünmüyor.

6. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hocam bu yarış değil yol biskleti diye biliyorum ama? Yol ve yol yarış bisikletleri farklı olmalı. Gördüğüm kadarıyla da 1000tl den ucuz yarış bisikleti yok gibi bişi. Bana hiç denk gelmedi, listelerde görmedim.