salcano xrs 500 geotech air

Tepki
8
arkadaşlar
bu sene sbs ve als sınavlarından aldığım başarı sayesinde bu sene babam bana bir yol bisikleti almayı düşünüyor ve bu iki model arasında kaldım salcano xrs 500 105 donanımlı geotech air ise sora ama geotechin görüntüsü beni oldukça düşündürdü fiyatlara gelirsek
salcano 1.470 geotech 1.150 lira

Scudo

scan-26

Üye
Tepki
0
sbs ve alsde ben de başarılı oldun ve ben bianchi nero kulanıyorum gayet memnunum bianchi slr 200 yada geotech bulls senin için iyi olur....

besteakkas

Üye
Tepki
1
İsim
Beste
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Klasik
Sbs başarınız için tebrik ederim Mustafa Can bey, benim tavsiyem Geotech, dilerim onu almışsınızdır. Ve dilerim bisikletinizi kimseler çalmaya kalkışmaz...

Değişmeyen tek şey sevgidir.

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mustafa Can bey hala bisikleti ile aramızda ise ve kendisine 10 yıl önce de 105 grup setli bisiklet hediye edildiğini düşünürsek şuan kuvvetle muhtemel Pinarello F12'ye biniyordur. :naslyany: @besteakkas hanım ilk mesajınızda birinci dakikadan jübile yapmışsınız, foruma hoşgeldiniz. :)

besteakkas

Üye
Tepki
1
İsim
Beste
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Klasik
Mustafa Can bey hala bisikleti ile aramızda ise ve kendisine 10 yıl önce de 105 grup setli bisiklet hediye edildiğini düşünürsek şuan kuvvetle muhtemel Pinarello F12'ye biniyordur. :naslyany: @besteakkas hanım ilk mesajınızda birinci dakikadan jübile yapmışsınız, foruma hoşgeldiniz. :)
Hoş buldum :) eski mesajlarda göze çarpmayacağımı sanmıştım ben de.. Mustafa Can bey'in çalınan bir bisikleti vardı ama kendisine ve Geotech'e bir şey olmamış diye duydum... F12 alabilmiş midir bilmem ama yazdıklarına bakarsak yıllar içinde bisiklet sevdasından bir şey eksilmediğini anlamak zor değil :srnsml:

• Muhteşem
Tepkiler: Cycoholic