Salcano xrs 060 vs Carraro cr race 012

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@lezette

internetten fiyat takibi yap dustugu an siparıis ver

Scudo

emrahbaser

Üye
Tepki
29
@lezette
Bende 022 var 2 ay oldu alali gayet guZel suana kadar bir sikinti cikarmadi. Kadrosu saglam vitesler akici. Baslangic icin ideal oldugunu dusunuyorum.

lezette

Üye
Tepki
2
@emrahbaser teşekkür ederim :) salcanoyu marka yönünden mosso yu ise bi yerde bulamadığım için carraro 022 alacağım gibi duruyor şu anda :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mosso cavalier gidonu dışında fiyatına göre iyi bir bisiklet. gidonunun şekli biraz tuhaf, öne doğru fazla uzun. değiştirilirse sorun kalmaz.

lezette

Üye
Tepki
2
@Nuhammet satılık diye bi şey göremedim :) bi de ilk bisikletim olduğu için sıfır alayım diyorum hocam :)

@cyclopath carraro markaya kefil olan bi abim var güvenilir onun çok büyük önerisi ile carraro alacağım gibi duruyor ve mosso bulamadım göremedim zatfn :)

Nuhammet

Üye
Tepki
3
İsim
Muhammet
@lezette Hayır satın alma anlamında soylemedim bi bak arkadaşla görüşürsün bilgi alırsın nedir ne değildir diye o anlamda söyledim

lezette

Üye
Tepki
2
@cyclopath teşekkür ederim :)

@Nuhammet ha ben yanlış anlamışım hocam kusura bakmayın :) dediğiniz arkadaş ile de konuştum zaten ama bulamadım işte yine teşekkür ediyorum :)

lezette

Üye
Tepki
2
Konuya yorum yapan bana yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim. Dün Carraro cr race 022 siparişini verdik hayırlısıyla, çok düşünmüştüm yol mu dağ mı diye umarım memnun kalır pişman olmam :)

• Beğen
Tepkiler: SametUYNDRN