Salcano XRS 040 Sora Kullanıcıları Kulübü

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar bu bisikletten almak istiyorum, bisikleti canlı görüp binip, test edeyim öyle alayım diyorum. Ankara' da olup bu bisiklete sahip bir arkadaşın bisikletini iceleme şansım var mıdır ? Ayriyetten Ankara' da düz yol yok malum dişli oranları rampalarda zorlar mı ?

Scudo

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
@FatihC.

ben hayatım da ilk kez yol bisikleti sahibi oldum. bu vites oranları ile yokuş çıkamam diyordum ama mtb den çok daha rahat oluyor. şehir içinde çok zevkli değil ama. fakat iyi bir yol buldun mu süper oluyor.

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
@oktayakgoz

Ben günlük işe gidip geliyorum, Salcano XRS F01 bisiklet mevcut bunu satıp XRS 040 alacağım ama dişli oranları farklı, Ankara' da düz yol yok burda her yer yokuş :)

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
bende istanbuldayım. burasıda çok yokuş. mtb ile çıkarken zorlandığın yerde bu bisiklet daha iyi çıkıyor. aslında daha çok istiyor ama onu yere iyi yansıttığı için çok yorulmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Tolstoy ve FatihC.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@VeyselKobal

Kutlu olsun :)

Değiştirdiğine sevindim. Bugün yağmur yağmasa gelir bakardım .

Bu arada merlin çok iyi pazartesi verdiğim sipariş bugün gümrüğe geldi. Pazartesi en geç salı elimde.

Bu arada 23 mm veya 25 mm lik conti ultra sport lastikler dike-discount da 8.5 euro bedava (kullanılmış çiftini forumda 100 TLye satıyorlar) ama bike discountun gönderisi çok yüksek çiftinin gönderisine 20 euro istiyor.

• Beğen
Tepkiler: V.K.

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
@x-rayted yağmur yağmasa şu an evde değildim:komik::koptum:

Bike-Discount malesef öyle, onlardan ürün biriktirip bir seferde almak lazım.

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Mevcut bisikletimi satışa
@oktayakgoz

O zaman Ankara' dan bir arkadaşın bisikletinde bir deneme yapıp alayım. Bu bisiklete içim çok ısındı

ajajya

Üye
Tepki
19
İsim
alperen
Arkadaşlar benim bisiklet yarın gelir herhalde fakat bir arkadaşıma daha aynısından almayı planlıyoruz.Nakit parası var ve internetten alışverişe önyargılı...
Yarın gidip bu bisikleti salcano bayisinden alabilir miyiz?Yoksa internet üzerinde mi satış var?
Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Bugün şehir içinde oğlumla gezdik biraz. Yokuşlarda bence cok güzel. Çıkamam dediğim yerleri yağ gibi çıktım. Mtb ye gore bence gerçekten iyi

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@ajajya satayım hemen: D Şaka bi yana nakit zor ekseri net üzerinde var

• Beğen
Tepkiler: ajajya

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Yokmu Ankara'da gorusebilecegim arkadas.. Xrs 040 i yakindan gorup almak istiyorum.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@FatihC. Ben de 2015 var beyaz. Çiğdem Balgat'ta oturuyorum.

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
@amoush00
Benim is yerimde atakulede. Yarin bulusamaz miyiz ?

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@FatihC.
Hocam biraz uzak ve hava yarın yağışlı diyor. Bu arada hava basayım derken arka sübabı kırdım. Şimdi onunla uğraşacağım. Pazar günü ondan sonra Eymir'de olurum yağış olmazsa. Hem deneyin makinayı.

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
@amoush00
tamam duruma gore yazarim size buradan. Ben gunluk ise bisikletle gittigimden yagmur filan umursamiyorum :)

Can Oksuz

Aktif Üye
Tepki
124
@Mondschein r500ler yakışmış. gidon da değiştikten sonra yaklaşık 1 kiloya yakın hafifletmiş olmanız lazım bisikleti. kaldı ki janttaki değişim başlı başına bisikletin akmasına yeter de artar bile. hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
ben de jantları ve lastikleri değiştirdikten sonra masraf etmeyi düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mondschein

Mondschein

Üye
Tepki
54
İsim
mondschein
Bisiklet
Salcano
@Can Oksuz evet inanın harika oldu,artık daha severek sürüyorum bisikleti.üzerindeki Demir gidon ve boğazı Akıllara zarar hem ağır hemde biçimsizdi.bende artık masraf etmeyi düşünmüyorum bu kadarı kâfi.daha Güzeli senin olsun kardeşim saolasın

• Beğen
Tepkiler: Can Oksuz

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@Uğur Tefci
@Uğur Tefci Bugün lastik değişimi yapmak zorunda kaldım ve bunu kendim yaptım. Pompayı deneme fırsatım oldu. Pompa iyi arkadaşım.. Gayet verimli ve hafif bir pompa.. Alınır..

Bu arada ben sürdükçe daha sevmeye başladım. Bacaklarım da güçlendi ve zevk almaya başladım.. Yalnız o arka tekeri 15 lik anahtarla sökmek ızdırap.. Bu işte kendi kendine birşeyler yapmak daha zevkli... Salcano xrs040 da bunun bisikleti.. :):harika: