Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano xrs 030 hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında motoman tarafından paylaşıldı.

1. motoman

motoman Yeni Üye

Seviye:
    Yol bisikleti konusunda kararımı kesinleştirdiğimden bu yana, modellerle ilgili araştırmaları, yorumları ve 2. el sitelerini aktif şekilde takip ediyorum.
    Dikkatimi çeken bir şey var.
    Yol bisikletine yeni başlayacaklar için bütçe doğrultusunda Salcano xrs 030 modeli yoğunlukla tavsiye edilen, fiyat donanım açısında da oldukça uygun bir model görselliği konuya katmıyorum.
    Bu kadar tavsiye gören bir bisikletin sahibinden com üzerinde sürekli 2.el ilanı olması bende bir soru işareti oluşturuyor.
    Bu konuda yapılacak yorumlar benim açımdan gerçekten çok değerli olacak.
    Kullanan arkadaşlar nasıl buluyorlar? Kısa sürede satan neden satıyor?

2. ali sezgin

ali sezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam arkadaşım,
    Bende xrs 030 aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi yol bisikleti olduğunu düşünüyorum. Bu bisikletin kendi sitesinde liste satış fiyatı 2.140 TL. Ben peşin 1.800 TL ye aldım. Hangi bayiiye gidersen git peşin, bir kısmı peşin yada hepsi taksitli nasıl alırsan al bu fiyattan aşağıya inecektir. 1800-1850-1900 tl artık bu şartların hangisi nasıl kendine uyarsa. Bende sahibinden.com a bakıyorum. Satış fiyatlar 2.000 TL civarında. Benim fikrim bu "uyanık" arkadaşlar -zaten sitede satış fiyatı 2140. ben 1900 e aldım. 2000 'e satayım arada paramı çevirmiş olurum. 3-5 da kuruş kazanırım- düşüncesinde olanlar. Gerçekten bilinçli olarak yol bisikletine geçmek isteyen, yeni başlayan arkadaşlar (ekstra bir durum olmadıkça; sağlık, nakit sıkışıklığı vb. Ayrıca bu durumda olanlar büyük ihtimalle 2000 li fiyatlara satışa çıkarmazlar) bisikleti hemen satmak istemeyecektir. Eğer bu bisikleti almak istiyorsan iyi pazarlıkla 1800-1900 TL ye alabilrsin. Gayet keyifli, hızlı, çevik bir bisikleti. Gönül rahatlığı ile sana tavsiye edebilirim.

3. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Tavsiye ederim. Aldıysan güle güle kullanmanı dilerim :)

4. motoman

motoman Yeni Üye

Seviye:
    :) olaya, sanırım biraz fala iyi niyetli bakıyorum :) "200-300 yolumu bulayım" çerçevesinden düşünmemiştim:)