Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano XC 010 XT

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berkay Demirci tarafından paylaşıldı.

1. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
    http://www.salcano.com/XC010XT.asp linke bakılırsa fiyat/performans bakımından iyi bir bisiklet gibi geldi bana sağda solda kadrosunun çok kalitesiz olduğu hakkında duyumlar aldım deore xt full set fiyatı 2000 lira civarı buna lastiği ve jantları eklediğimizde carbon kadro ve gidona çok az bir para kalıyor sizce alınabilir güvenilir bir bisiklet midir?

2. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    bulabileceğiniz en kaliteli marka olan gidon için çok kalitesiz olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz. az çok araştırma yapmışsınız acaba o gidon kaç euro ?

3. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
    Gidonun iyi olduğunu tabikide biliyorum ama sağda solda şikayetler var bu gidonla ilgili bende tereddütlü olduğum için soruyorum böle duyumlar almasam alınacak bir bisiklet zaten.

4. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bu bisikleti bende sipariş veriyordum ama vazgeçtim,maşası ve jantı sokma milli,değiştirmek istesek toptan gidecekler :) Kolları dual olarak geliyor oldukça kullanışsız ve gereksiz. Üstündeki donanıma göre iyi bir bisiklet gibi ama salko fiyattan biraz olsun kısmak için saçma sapan şeylerle donatmış bisikleti. Madem koyacaksın normal millisini koysan ne olacak ? Kaç kişi xc bisikletinde sokma mil kullanıyor bu ülkede ? Böyle saçma şeyler yüzünden soğudum ve almadım.

5. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
  6. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye: