Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Velotürk Gran Fondo Çeşme Amatör Yol Bisikleti Yarışı 4-6 Kasım 2016

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Bahadır Gürel tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. mutlu07

mutlu07 Bisikletkolik

Seviye:
    @srdrmrs ben teşekür ederim inan cidiyim b12 içinde1 grm var apikobalde birde aspirin içersen yanında kramp girerse gel ne dersen de

@Kudret Kurtcebe komik gelebilir belki ama antrenmandan önce bir limon suyu sıkıp için,limon astım için faydalıdır,limon bronşları açar inanmasınız okuyun görün,halıkımz limonu grip için faydalı olarak bilir halbuki limon direk çiğere faydalıdır,keçi boynuzu pekmezi oksijen alımını artırır gerçeği tabiki,keyboy marka soğuk pres pekmez bir kaşık için bu bilgiler bize basit gibi geliyor ama elin gavuru deli gibi bu şekil tüketiyor bunları

Groims ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @mutlu07

yav aklıma ne geldi,şampiyon feridun tezbaşaran her daim tempo bisküvi yer bence o bisküviler zararlı,
    gluten zararlı,emilgatör ,kimyasallar,içimiz dışımız kimyasal olur ise yandık, gürsel dostum rokayı iyi yıkamadı, tarım ilacından zehirlendi,kustu ,neyse atlattı,savaş açacağım artık marketlere:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

3. mutlu07

mutlu07 Bisikletkolik

Seviye:
    @Kudret Kurtcebe elden hiç bişey gelmez,artık endeksli bir miletiz kimyasal ürünlere,yedğimiz hiç bir şey sağlıklı değil ona bakarsak bu yüzden takma abi,hüplet gitsin :)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Erkin Kalender

Erkin Kalender Speedy Gonzalez

Adı:
    Erkin
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Ozgurama

Ozgurama Yeni Üye

Adı:
    Özgür
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Fotoğraflar ne zaman yayınlanacak acaba ?

6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  7. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Vücudunu yarışta yapacağın zorlamaya hazırlamazsan istediğin kadar muz ye, istediğin kadar şu bu takviyesi al kramp girer. B12 ihtiyacı olmayan birinin bu vitamini alması fayda değil zarar verir. Aynı diğer yazılanlar gibi. Doktormuş gibi önüne gelene reçete yazmasak iyi olur.

planet58, Groims, RuzgarSA ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  8. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @MehmetAliB.

b12 kullanmadım mehmet dostum,doğala başvuruyorum..

9. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    @Kudret Kurtcebe Aynen abi. Kişinin ihtiyacına veya zevkine göre, spor esnasında kaybedilen tuz ve minerallerin çabuk kazanılması için doğal maden suyu, limon, bir çimdik tuz yahut matara içine hazırlanmış yeşil çay, pekmez vs. bunlar zaten yetiyor. Ancak bunların ötesinde şu hapı al demek yanlış.

Groims, RuzgarSA, kobalamin ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. hashus1099

hashus1099 Deprem Dede

Adı:
    hashus1099
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Fotoğrafları nereye koydular?

Hocam uzunda mıydınız? Ben 20 km mıcır göremedim, bildiğimiz sathi kaplama soğuk asfalt vardı, normal yani. Mıcır olsa mtb ile bile gidilmezdi.

Groims bunu beğendi.
  11. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @hashus1099

katılmadım,,,,yazılanlardan alıntı yaptım ,,

TontonCocuk Kıdemli Üye Kayıt: 30 Ağustos 2015

Yarış çok keyifli geçti. 20 km lik micir haricinde tabi. Başka bir rota bulunabildi bence. Organizasyon çok başarılıydı. 1600 km yola deydi :) tum katılımcılara teşekkürler

bu mıcır asfalt ne ayak ?

marmarada tam not,,,,,
    çeşmede sıfır not,,,,

aşağıda bahadır dostumun mesajı

Sevgili @mehmetsunu kardeşimin bu kabusları gerçek olmasın diye, ilk üçe girmemek için ara sıra pedal kestiğim oldu. Hatta yaş grubumda beni geçen iki Yunanlıyı da yarışa teşvik edenin kendisi olduğundan şüphelenmiyor değilim. Şaka bir yana, gerçekten zorlu yarıştı.

Parkur zordu; çünkü amatör bir yarış için böyle bozuk bir yolda yarışmak kolay değil (yerlerde bolca matara olması da bunun göstergesi). Üstelik yollar sabah çiği nedeniyle kaygandı ve beklendiği gibi düşenler oldu. Tanıdığım bir çok arkadaş düştü kalktı yarışa devam etti. Üstelik bazı yerlerdeki virajlı inişlerde yol kenarlarında bariyerlerin olmaması ciddi handikaptı.

Toplantıda söylenmiş ancak benim gibi toplantıya katılamayanlar aynı sorunu yaşadı. Kısa ve uzun parkurun ayrıldığı yerde uyarı yoktu. O sırada herhangi bir görevliden uyarı duymadım. Duymak da ne mümkün. Çünkü 40'ın üzerinde bir hızla yol ayrımına geliyorduk; bir yandan da, adanın orada karşıdan karşıya geçen MTB'liye sesleniyorduk. Önümdekiler uzun parkurda yarışıyorlarmış (yanlış yöne dönünce öğrendim). Yol ayrımında kafam karıştı ama doğal olarak sağa döndüm. Arkaya doğru bağırıyorum görevlilere, "kısa parkur hangisi?" ama yanıt alamadım. Önümdeki yarışana sordum, "uzun parkur burası" dediği anda geri döndüm. Tabii ki bir kaç kişi benim arkamdayken sola dönüp öne geçti.

İki Yunanlıyı bilmiyorum ama birinci olan aynı zamanda genel klasmanda da birinci olduğuna göre amatör bir yarışçı olamaz. Çünkü Salih Bahadır Düner'e epey bir fark atmış. Bahadır Düner, Atilla Atay gibi 30 yıldan fazla Yalova takımında yarışmış tecrübeli bir yarışçı.

bahadır dostumun mesajından alıntılar,,,

Üstelik bazı yerlerdeki virajlı inişlerde yol kenarlarında bariyerlerin olmaması ciddi handikapt

vayyyyyy canınaaaaaa

Kısa ve uzun parkurun ayrıldığı yerde uyarı yoktu. O sırada herhangi bir görevliden uyarı duymadım. Duymak da ne mümkün. Çünkü 40'ın üzerinde bir hızla yol ayrımına geliyorduk;

savaş verilmiş...

Yol ayrımında kafam karıştı ama doğal olarak sağa döndüm. Arkaya doğru bağırıyorum görevlilere, "kısa parkur hangisi?" ama yanıt alamadım.

ilgisizliğe bak,,,:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

gelde kızma

12. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Erkin Kalender ilk mesajında bisikletin jant üzerinde geldiğini ve jant bittiğinden dolayı pederden istekte bulunduğunu yazmış idin. Benim hemen gözümde iç ve dış lastiğin lime lime olduğu jantın asfalta sürtmesinden mütevellit kıvılcımların çıktığı bir görüntü canlandı. Dedimki kalender bir arkadaşımızmış hatta ona ağlama be kalender bugünler gelir geçer demek istiyorum. Gönlümün birinciside bu arkadaştır dedim hatta şöyle bir filmin final sahnesinide hatırlayıverdim.
    indir.jpg
    ama gördüğüm kadarıyla lastiğin havası bizim tur lastiğinden hallice. Birde yol lastiklerinin 120 psilik havası en ufak bir delikte saniyeler içinde boşalır gider. yani mübalağa sanatını yerli yerinde kullanmamız lazım öyle değilmi.

13. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @mehmetsunu

turcular dışarı hade bakem sen,,,,:komik::komik::komik::komik::komik::komik::komik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::):):):):bsmagryr::bsmagryr:

kızdıracam seni,,,,uhu hu....:D:D:D:D:D

gürsel akaya gidiyorum ,ordan yazacam mehmettttttttt gardaşşşşşş

mehmetsunu bunu beğendi.
  14. hashus1099

hashus1099 Deprem Dede

Adı:
    hashus1099
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    @Kudret Kurtcebe katılmadığınız, görmediğiniz; ama organizasyonel olarak kusursuz çeşme gran fondo'yu gömüp, son gün sürprizleriyle rezil edilen marmara'ya tam not vermek?

Bence boş konuşup konuyu meşgul etmeyin bari. Tamam yorum yaparsınız da katılmadığınız yarışın konusundaki yarı mesajı atıp organizasyona 0 puan vermek? 2000 çocuğa 2000 bisiklet armağan ettiğimiz şu organizasyona geçersiz not vermek de haddinize değil, sınırınızı bilin bence.

Mıcır ile sathi kaplamanın farkına varın.

planet58, Groims, NKurtuldu ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  15. Mont Ventoux

Mont Ventoux Yeni Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Nasıl cahilce yorumlar. Yarışa katılmadan yarış hakkında yorum yapabiliyor insanlar !

Sent from my iPhone using Tapatalk

planet58, kemalone, NKurtuldu ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  16. Alper Arslantürk

Alper Arslantürk Shut up legs.

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Kudret Kurtcebe adlı üyenin katılmadığı bir organizasyon için bu şekilde olumsuz yorumlar yapması belkide bir çocuğun bisiklete binmesine engel oluyor. Lütfen sizler bu anlamlı ve güzel organizasyonlara katılıp çocuklara bisiklet almak için destek olun, veloturk ekibine güvenin.

planet58, kemalone, Groims ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  17. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @hashus1099 , @Mont Ventoux , @Alper Arslantürk tamam vurmayın artık, adamı darülacezeye kaldırdılar.

yani deme oki adamın yaşına başına hürmetedin. Benim bildiğim kudret kurtcebenin içinde en ufak bir kötülük olmadan yazılan şeylerdir onlar.

Groims, NKurtuldu, hashus1099 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  18. Mont Ventoux

Mont Ventoux Yeni Üye

Adı:
    Burak
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Üstünüze niye alındınız ? Siz cahilce yorum yaptığınızı kabul mu ediyorsunuz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

hashus1099 bunu beğendi.
  19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @mehmetsunu

eyvallah hocam eleştiri olacak kabul ederiz ,,

@Mont Ventoux

hocam beni bağlar attığınız yorumdan o çıkar ,önemli değil eleştirebilirsiniz..

her türlü eleştiriye açığız genç dostlar,,,kızmayın,,

@Mont Ventoux

grand fondoya katıldım atılan yorumlardam aksilikler olduğu aşikar görevliye soruluyor cevap vermiyor ,neyse konuyu uzatmayayım Mehmet sunu ne haber hocam oralarda hava soğudumu ?

@Alper Arslantürk
    grand fondo marmarada vardım hocam ,,,,orada organizasyon kısada sorun görmedim..

20. hashus1099

hashus1099 Deprem Dede

Adı:
    hashus1099
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:

Böyle organizasyonlar 2 yıl öncesine kadar yoktu adam gibi, ne zaman taşın altına elini sokanları boş boş taşlayacak kadar lüksümüz oldu?

Aynı kuru gürültüyü uludağ performans tırmanışı başlığında da yapmış idiniz. Şimdi de çeşme gran fondo için yapıyorsunuz.

Katılıp şikayetçi olsanız hadi neyse de, şu durumda gölge etmeniz ayıp. Sizin yazdıklarınızı görüp bir kişi bile veloturk yarışına katılmaktan vazgeçerse, bir çocuğa bisiklet eksik gidecek ve sizin daha organizasyonu görmeden yaptığınız yorumlarla bunun olmasına izin vermeyeceğim.

Sizin düşünceleriniz çoğu konuda sizi bağlar, ama böyle önemli konularda değil. Bırakın kritiği yarışanlar yapsın.

planet58, kemalone, PeeKay ve 8 kişi daha bunu beğendi.