Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salcano tv reklamlarında

Konu, 'Salcano' kısmında s.usta tarafından paylaşıldı.

1. s.usta

s.usta Yeni Üye

Seviye:
    gerçekten şaşkınlığımı forumda paylaşmak istedim!!! akşam tv izlerken reklam kuşağında birden siyah bir fonda bisiklet belirdi; SALCANO! bu da ne dedim kendi kendime! kısa da olsa güzel reklam yapılmış, öncekiler gibi değil.
    gerçekten bu yıl salcano için devrim yılı olacağa benziyor. 2009 modelleri gerçekten konuşmaya değer bisikletler..

2. Alp Aslan

Alp Aslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Evet bende izledim , en azından tv'de bisiklet görmek hoşuma gitti bu reklamlar sayesinde bisiklet kullanım oranların artacağını düşünüyorum salcano'dan iyi bir atak bu.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Beklemedigim ama istedigim bir gelismeydi. Hayirli olsun.

felis911 bunu beğendi.
  4. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    çok gecikmiş gelişmeler.. kitlesel üretim yapan firmaların TV reklamlarına yeni girmesi onların ayıbı..
    Geotech,Kron,Sedona gibi markaların sıfırdan başlayıp 2-3 senede küçük bütçe ile neler yaptığını (takım desteklemek,ulusal-uluslararası yarışlara sponsorluk yapması,canlı yarış görüntülerine reklam vermesi vs.) görünce artık bir hamle yapmaları gerektiğini anladılar..
    genede tebrikler.. umarız kısa zamanda çok yol katederler çünkü ülkemizin buna ihtiyacı var.

fatihgüven ve Murat Vural bunu beğendi.
  5. bisikletseven

bisikletseven Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben de ilk kez tv de bir markanın reklamını gördüm. Hoş bir gelişme. Sanırım bu firma ileriye dönük ciddi çalışmalar içine girmiş, çünkü diğer markaların reklamını hatırlamıyorum

6. carisma1907s

carisma1907s Yeni Üye

Seviye:
    çok sevindim kataloktan izlediğim kadarıyla 2009 modeller kendini gerçekten aşmış merakla bekliyorum

7. s.usta

s.usta Yeni Üye

Seviye:
    yalnız arkadaşlar burada gözardı edilmemesi gereken bir husus var o da biz bisikletçilerin beklentileri artık bi hayli fazla, birkaç sene öncesine göre!! dolayısı ile üreticilerde kendini geliştirme yoluna gidiyorlar (yerli firmalardan bahsediyorum).
    sebep ne olursa olsun bisiklet ve bisiklet sporu adına güzel gelişmeler bunlar.

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletcilerin beklentileri fazla, ayni zamanda bu beklentiye sahip insan sayisi da fazla.

Ama asil soru isareti, bu firmalar bu zamana kadar bu kitleleri genisletmek icin, bisiklet kullanimini yetiskinler arasinda, hem ulasim hem de spor-eglence araci olarak yayginlastirmak icin neden birsey yapmadilar. Acikcasi elini tasin altina koyanlar yine Kron, Sedona, Geotech gibi yerli üreticilerle, binbir zorlukla ithal edilen iyi markalarin arkasindaki firmalar oldu. Salcano da, Bianchi de biraz hazira kondu. Marka bilinirlikleri nispeten yüksek oldugu icin bunun ekmegini yiyecekler ama sektör bugün, 5 sene öncesine göre bu kadar ilerideyse, sebebi yukarida saydigimiz markalar.

Neyse, bu da cok güzel bir gelisme. Bu temenni mi tekrar duyurayim, bir gün "Salcano Yol Bisikleti Takimi" ve "Salcano Dag Bisikleti Takimi" ayrica "Salcano sponsorlugunda dünya turu" gibi basliklari da görmek kismet olur umarim ;)

9. Gökhan Akıncı

Gökhan Akıncı Kıdemli Üye

Seviye:
    reklamdaki bisiklete baktım fiyatına göre çok iyi geldi bana full slx di çünkü sizce?

10. carisma1907s

carisma1907s Yeni Üye

Seviye:
    su borusu dediğin bisikleti yakından gördünmü hiç arkadaşım? aynı malzemeleri kullanan ithal firmalara ödeyecek iki katı fazla paran varsa o ayrı konu 2009 modellerinin özellikle incelemeni öneririm ;)

11. Necroshine

Necroshine Üye

Seviye:
    Reklamı izledim açıkçası güzel de buldum. Gerçekten güzel bir gelişme.
    Ancak ilk görüdüğümde inanın Bana göre salcano reklamından öte Ritchey reklamı gibi geldi. Çünkü gidon ve gidon boğazı o kadar ön plandayda ki böyle bir düşünceye kapıldım. Ama yinede tebrik ediyorum, kısa öz ve güzel reklam olmuş.

12. carisma1907s

carisma1907s Yeni Üye

Seviye:
    bende kullanmakta olduğum ngf 27 yerine onu deneyeceğim benim kullandığım bisiklet 2008.in top modeliydi :) ama 2009.lar ciddi anlamda yol katemiş gibi gözüküyor

13. volkankültepe

volkankültepe Aktif Üye

Seviye:
    bisikletin marketlerde üç beş kuruşa satılan basit aletler olmadığını,,,

yüksek teknolojilerle kaliteli bisikletlerin oldugunu topluma kabullendirmek adına mükemmel bi adım...

tebrikler

yusuf akgül bunu beğendi.
  14. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama Türk halkı olarak genel bir marka takıntımız var. Konuştuğum arkadaşlarım ( farklı markalarda bisikleti olan arkadaşlarım) salcanoyu duyduklarında direkt burun kıvırıyorlar. Bu durum gerçekten çok can sıkıcı. Bu şekilde ilerki yıllarda kendi malımız olan bisikletlere binmemiz çok zor olacak. Herkes Scott veya Giant gibi markalara binmek ister ama yeterli para yok birçok insanda. Bu durumlarda bence bu şekilde atılım için uğraşan firmalara şans vermek hem kendi hemde marka açısından faydalı olacaktır diye düşünüyorum...

yusuf akgül ve volkankültepe bunu beğendi.
  15. Mustafa_Temizel

Mustafa_Temizel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcanoyla gurur duymaya başladım.Yolu açık olsun.

16. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  17. bayramakgul

bayramakgul Aktif Üye

Seviye:
    reklamlarımız ve bisikleti tanıtma konusunda cabalarımız devam edecek

pcgamer bunu beğendi.