Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Snob !!

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Engin ATAL tarafından paylaşıldı.

1. Engin ATAL

Engin ATAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hayırlı sabahlar arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye ve umarım yararlı bilgiler edineceğim..
    Benim sorum ise ben dün Salcano Snob adlı bir bisiklet satın aldım ve katalogta Serbest İniş-Gösteri Bisikleti olarak geçiyor fakat ben hiç birşey yapamıyorum.Rampalardan çok süper uçuyor resmen şaha kalkıyor fakat istediğim şeyleri yapamıyorum.Bu bisiklet hareket bisikleti diye geçiyor eğer forumda kullanan varsa lütfen bana neler yapabilceğimi anlatabilir mi ? Ben sadece uçmak istemiyorum bisikleti hoplatmak ve zıplatmak istiyorum.Gerçekten çok ihtiyacım var bilgilerinize çünkü daha çömezim :) Millet 1.5 M duvara çıkıyor 2 hareket ile ben parktaki banklara çıkamıyorum.Lütfen yardım edebilirmisiniz:( :( :(

2. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence o dediğiz hareketler deneyim ve çalışma ile olacaktır o hareketlerin bisikletle bir alakası yok beceriyle ilgisi var

3. Engin ATAL

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Umarım öyle olur..Teşekkür ederim arkadaşlar fakat daha kapsamlı bir bilgiye ihtiyacım var lütfen ;(

4. Engin ATAL

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Lütfen yardım edin arkadaşlar ben bu bisiklet ile ağırlıklı hangi hareketleri daha rahat ve kolay yaparım lütfen yardım..
    http://www.salcano.com/SNOB.asp Bisikletin resmi ve özellikleri burada..

5. Barış Karapınar

Barış Karapınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Arkadaşım öncelikle hoş geldin ama konu yanlış yerde bakman gereken yer street&dj konusu olmalı. Ayrıca hareket yapmak için o hareketlerin isimlerini ve püf noktalarını bilmen gerekir "dur ben şurdan bi atlıyım ya" diyip te atlanmaz :D sana söylediğim başlığı incele.

6. Baran Saldanlı

Baran Saldanlı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bisikleti inceledimde bisiklet 18 kilo.yukseklere zıplamak için bisikletin hafif olmasında daha yarar var.ama çalışarak bu bisiklet üzerinde de istediğiniz hareketleri yapabilirsiniz.keyifli sürüşler.

7. Engin ATAL

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bisiklette acemi olduğum kadarıyla forumdada acemiyim k. bakmayın :) Bilgileriniz için teşekkür ederim.