Salcano SL 505S

Tuna Mert

Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 yıldır Salcano Dh263'ümle şehiriçinde 25-40 kilometre arası turlar yapıyordum. Ama bu artık yeterli gelmiyor ve şehirlerarası veya ülkelerarası(edirne-bulgaristan falan çok yakın :D) turlara katılmak istiyorum. Altımdaki bisikletle bunun zor olduğu düşüncesindeyim. Bu yüzden bir yol bisikleti almak istiyorum. Salcano bayiisine gittiğimde bu bisiklet vardı((link) ama 14 civarı kilo bana çok fazla geldi. Yol bisikleti konusunda da çok bilgili değilim. Sizce bu tür turlara çıkmak için hangi bisikleti almalıyım? Bütçem 750 lira kadar.
Şimdiden teşekkkürler.

Scudo
Tepki
30
Merhabalar 25-40 km arası turlar güzel rakamlar gerçekten kullanan biriymişsiniz tebrik ederim.Umarım hep böyle devam edersiniz.Benim size tavsiyem Salconaya filan bulaşmayın bence daha iyi bilinen markalara bakın derim örneğin Trek size şunu önerebilirim Trek Fx 7.1-Trek Fx 7.2 ve üst modelleri var sıralama böyle gidiyor.Birde sedona 321 bakabilirsiniz bunları bir inceleyin derim Salconaya bulaşmayın bol pedallı günler dilerim....))))

• Beğen
Tepkiler: Tuna Mert

Tuna Mert

Üye
Tepki
3
Teşekkürler dediğin modellere baktım yalnız ağırlıklarını bulamadım başka bi önerisi olan var mı acaba 1-2 ay içinde alacağım bisikleti.