Salcano şikayeti içerir...Kadro kulağı.

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.396
Bisiklet
Scott
Şov yaptığım falan yok, böyle bir şeye ihtiyacım da yok. Görünen köy kılavuz istemez. Ben yıllarca bilişim basınında çalıştım, bu işlerin nasıl döndüğünü gayet iyi biliyorum. İddia ediyorum, bugün arkasında büyük bir sermaye grubu olmayan hiçbir yayın, Salcano ölçeğinde bir firmadan böyle bir talep geldiğinde firmanın talebine direnemez.

Forumun sahipleri burada, çıksınlar söylesinler; ben sanmıyorum ki Delta Bisiklet Salcano ile hukuki bir mücadeleye girmek istesin. Gerekirse forumu kapatırlar, böyle riskli bir maceraya atılmazlar.

Kişisel yorum/şikayette bulunmakla, bu işi organize bir halde yapmak hukuki açıdan farklı sonuçlar doğurur. Bu işin getireceği yasal sorumluluğu bu forumu kuran ve yönetenlerin sırtına yüklemeden onların müsaadesini almanız gerekir. Firmanın avukatlarıyla doğrudan siz değil, forum yönetimi muhattap olacak çünkü. Bu yaptığınız veya yapacağınız eylemin, forum yönetimiyle kullanıcıları karşı karşıya getirmekten başka bir sonucu olmaz. Madem bu kadar heveslisiniz, alan adı kaydı 10 USD, 1 yıllık hosting bedeli 20 USD. lanetolasisalcano.com domain ismi de müsait. Kurun bir mesaj panosu, ne yapacaksanız kendi kişisel mecranızda yapın; forumu böyle şeylere alet etmeyin.

Scudo