salcano servis?

Batuhan Mentese

Daimi Üye
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar Anadolu yakasında bisikletimi gelince kurdurabileceğim bildiğiniz güvenilir salcano servis var mı?

Scudo

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
siz kurup vites ayarı için servise götüre bilirsiniz tabi tecrübeniz varsa.... eğer o işten anlamam diyorsanız elinizi değmeyin götürün yapsınlar... ücret alınıyor mu orasını bilmiyorum...

Batuhan Mentese

Daimi Üye
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
bisiklet kurmakta tam bir acemiyim kutusunu bile açmadan götürmeyi planlıyorum :D önerebileceğiniz servis var mı?

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
o zaman elinizi sürmeyin Allah korusun bir şey olur.. :) servis önerebilecek birileri çıkar mutlaka... güle güle kullanın keyifli pedallar şimdiden....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sıfır aldığın bisikletin vites ayarı zaten ayarlı geliyor, benim önceki 2 bisikletimde öyle geldi, sadece toplamıştım. Toplamak dediğimde,gidon boğazına gidonu, kadroya sele borusunu, ön tekeri, pedalı takıyorsun sadece.

Batuhan Mentese

Daimi Üye
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
vites parçaları felan kadroya montalı şekilde geliyor? biz sadece teker gidon sele bunları takıyoruz? Birde madem bu kadar şey hazır geliyor servisler bu işi yapamıyor diyenler var servisde yaptırsam sorun olur mu?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Batuhan Mentese
Merhabalar Batuhan bey,
Yorumda belirttiklerim dışında herşey monte şeklinde geliyor, işi yapamıyor bu servisler diyenlerin sorunları bu anlattıklarım dışında işlerdir. Servisin beceriksizliğidir.