Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano/Servis/Eskişehir Dikket Etmeniz Gerekenler...

Konu, 'Salcano' kısmında Enis Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba Beyler...
    Bu durumdan daha önce muzdarip olmuş birisi olarak bu konuyu acıyorum ki siz aynısını yaşamayın...
    Salcano Bisikleti iyi..Fakat servisi Dehşet vericek sekilde sorunlu..Söyleki Eskişehirli Ve Salcano'su olan biri olarak ilk başta deneme yanılma yöntemi ile Servis servis gezdim..Ve Degerli arkadaşlar Eskişehir'de Sakın ER bisiklete yani Salcanonun Servislik vermiş oldugu yere gitmeyin..Ciddi sekildi Adamın mekanı Mağara gibi..O sıfır maşalar-parçalar ürünler Hepsi PİSLİK toz içinde..Gidenler görmüştür..Sakın oturun evde kendidiniz yapın emin olun daha iyisini yaparsınız zaten adam alıyor bisikleti aynı sekilde geri veriyor..Sakın diyorum o kadar iğrenc bir yer..(Adam ayrıca cok eski kafalı tartısmıstık bir parcada yaptırmıyorum bakım vs dedim cıktım gittim müşteriye ilgi de %0 )
    Size alternatif söylüyorum...Oralarada gittim Cınar Bisiklete gidebilirsiniz..Akın bisiklet te olur.Muratoglu bisiklette işinde iyi..Buralara gidin..Hem para karsılıgını alın hemde Bu işten anlamayan toz toprak düzensiz magara gibi ortamda iş yapan..Tersleyen insanlar artık bir köseye cekılsın yeter yani.Bi ton para ver servise git..Kollarda gres ! yagı bile surulmeden geri al..Ürün alıcam toz toprak ıcınde cıkarıp verıyor sıfır mı daha o belli degil..Lütfen dıkkatlı olun...

Saygılar...

YILMAZ Doğucan bunu beğendi.