Salcano Satış

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bende salcano astro almayı dusunuyorum fakat Denizlide Salcano satan yer yok Aydın dada satan bulamadım İzmir dede yokmuş galıba Salcano gıbı markanın neden bu kadar az bayısı var sizce nerden alabılırım internetten almayada güvenmiyorum yardımlarınız ıcın tesekkur ederım

Scudo

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
İzmir de nasıl yok ya heryerde satılıyor salcano izmir 'de. Ben sundu bisikletten aldım ki her modeli mevcut salcano nun orda. Ayrıa netten salcano bayileri diye aratırsan İzmir de daha birçok bayi olduğunu göreceksin.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
salcanonun sitesinden aratıom hıc bı sey cıkmıor link gönderir misin

byyurt

Aktif Üye
Tepki
134
@Emre Yıldız

erdoğanlar bisiklet ankara ha izmir ha ankara bir günde geliyor

Tepki
4
yha arkadasLar saLcano - taster bisikletim waR onu nsL modıfıye uFak tefek deısımLer yaparak qüzeL bi haLe getirebilirm yardım LtFen 2oo tL kadar Bütçe ayırdım

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
@akif altıntav

Yalnız bu soruyu burada sormanız pek uygun olmamış. Arkadaşın başlığını kirletmiş oluyorsunuz. Lütfen başka bir başlık açın.

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
İnternet üzerinden sipariş vermek konusunda güvensizlikleriniz olmasın. Özellikle Salcano bisiklet alırken çok daha rahat olabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş verdiğinizde bisiklet kutu içerisinde demonte halde geldiğinden dolayı, yaygın servis ağı sayesinde hemen yakınınızdaki bir serviste ücretsiz montajını ve bir aylık kullanım sonrasındaki ücretsiz ilk bakımını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Ben ERdoğanlar bisikletin internet sitesinden birkaç hafta kadar önce Salcano Alu satın aldım. Sezon sonu itibariyle fiyatlar %20 ila %30 arasında indirimli. Ve bu indirimli fiyatlar üzerinden kredi kartınıza taksit yapma imkanınız da var. Ayrıca bisiklet kargo ile bir günde elinizde oluyor. Yalnız internetten alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken husus, yalnızca bisiklet satan iyi firmaları tercih edin. Yani gidip de hepsiburada gibi bir siteden alırsanız bisikletinizin gelmesi zaman alabilir. Çünkü stoktan değil de sipariş üzerine fabrikadan sipariş veriyor bu gibi siteler. Almayı düşündüğünüz internet sitesi ile telefon veya mail yoluyla irtibat kurun. Almayı düşündüğünüz modelin istediğiniz kadro boyunun stoklarında olup olmadığını sorun, ona göre sipariş verin.

Tepki
4
kusura bakmayın arkadaslar bn yenıyım de o yuzden k.ßakmayınız özR dilerim hepinizden ama Lutfen bı cwp werırısenız sewınırım