Salcano Rover 26 Jant Mountain Bike

superaxi

Üye
Tepki
2
Merhabalar arkadaşlar... Ben bisiklet dünyasına yeni giriyorum. Daha doğrusu profesyonel anlamda... Bisiklet almak isitiyorum ama karar vermekte güçlük çekmekteyim.. O yüzden siz danışmak istedim. Alacağım bisiklet rahat olmalı çünkü uzun yolda kullanmak istiyorum. Dayanıklı olmalı zira geçeceğim yollar çok da düzgün olmayacak. Ne yazık ki bütçem de 200 ytl ile sınırlı. Bu fiyata en uygun bisiklet ne olabilir.. Şimdiden teşekkürler.. Bi de şunu incelerseniz çok sevinirim;

(link)

Kalasınız Sağlıcakla...

Scudo

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
200 ytl ye alınacak çok harika bir bisiklet yok.Ama bu bisiklet hiç yoktan iyidir.Ama bu bisikleti profesyonel anlamda kullanamazsın

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Arkadaşa katılıyorum. Ama bu bisikletle fazla uzun yol yapamazsın. Bendede Nova var. Kesmiyo beni. Satmaya karar verdim. Bence bütçeni biraz daha zorlamaya bak. Biraz daha güzel bisikletler için.
Sevgiler...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Selamlar, Serkan bisikletini değiştirmeyi düşündüğünü görüyorum.
Benim bisiklet almayı düşünen herkese acizane bir tavsiyem var. Hangi marka ve hangi model bisiklet alırsanız alın, ilk planda hep unutulan bir şey oluyor.
Kadro boyu. :eek: ;)
Evet, insan neyi alacağına karar verdikten sonra fazla beklemeden isteğine kavuşmak için bazen çok önemli ayrıntıları atlıyor. Bunlardan biri de bence kadro boyu.
Benim acizane önerim buna dikkat etmenizdir. Zira benim ikinci bisikletimi almamın ana sebeplerinden birisi ilkinin kadro boyunun bana uygun olmamasıydı.
Sonra tuttuk bi de üçüncüsünü aldık falan, neyse. Şimdiki aklım olsaydı bir alır pir alırdım. ;) :)

• Beğen
Tepkiler: Murat CER