Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Nova 26 Disk Fren Bisikletim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tunakan Önen tarafından paylaşıldı.

1. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet Arkadaşlar Salcano Nova 26 Disk Fren Bisiklete Sahibim Fakat Bisikletten Hiç Memnun Olmadığım Üzere Birkaç Değişiklik Yapıyorum Bisikletimin Hali Bu [​IMG] Şuana Kadar Sadece Vites Kollarını Değiştirebildim Shimano Ef-51 Yaptım [​IMG] Şimdide İse Saçma Bir Marka Olan Zoom'un Kaliperlerini Çıkartıp Yerine Shimanonun Mekanik Olan Kaliperlerini Takmak İstiyorum Zoom Marka Kaliperler O kadar Kötü Anlatamam Üzerindeki Vidayı Görüyorsunuz Kendi Çapımda Taktığım Bir Vida [​IMG] Sizce En Ucuz Shimano Kaliper Kaç TL Görüşlerinizi Bekliyorum

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yeni bisiklet alana kadar kadro ve maşa uyumluysa v fren takıp, değilse olduğu gibi idare edebilirsin.
    bu bisikletin üzerinde işe yarayacak seviyede neredeyse tek bir parça bile yok. bunu toparlayana kadar(kadro değişimi de gerekir) bir bisiklet parası çıkar zaten...

3. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kardeşim Çok Haklısın Bende Bi Geçen Sene Bi Hevesle Disk Niyetine Aldım Sonrada Anladımki Mekanik Diskin Bizim Normal Frenlerden Hiçbir Farkı Olmadığını Öğrendim Şimdi İnternette Baktım En Ucuz Shimano Kaliper Buldum 60 TL Hidrolik Şimdi Taksam Önceden Takmış Olduğum Ef-51 Seti Boşa Gidecek Bunun Yerine Yeni Bir Bisiklet Tercihi Daha İyi Gibi Geliyor Bana :/

4. Umut Kılınç37

Umut Kılınç37 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kaçkar bisiklette bisikletlerde nakitte %25 taksitte %15 indirim var kaçırma bence.

5. Yücel Demirkılıç

Yücel Demirkılıç Forum Bağımlısı

Adı:
    Yücel Demirkılıç
    Seviye:
    Bisiklette sogutmak istemem dediklerimide yanlıs anlamayın lütfen ,, benim düsüncem bu bisiklete masraf yapmamandan yana cünkü üstündeki parcalar olsun kadro jant vs. pek iyi sayılacak parcalar değil . Normalde is görür ama ne kadar görür ne seviyedir bilmem. Bence masraf yapmayın ona yapcagınız masraf paralarını bırıktırıp 0 yada 2.el bisiklet almanızdan yanayım .. saygılar.

6. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Birde yeni bisiklet alacaksanız asla orta amortisörlü almayın. Boşa ağırlık ve yaptığı esnemeden dolayı yorulursunuz. Tek ön amortisörlü bir bisiklet işinizi görür. Bütçenize göre konu açın yardımcı oluruz.