Salcano NG'Alacaklar Hakkında..

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cüneyt Şanlı

'ng dip not: Jant'larda bulunan teller ic kısımda oyuk oyuk yapmı$lar sambiyeri delebiliyor benim sambiyeri deldi icinde capak var dikkatli olun önlem alın

Demistim yazımda ..

onu sarı elektirik bandları varya ordaki capakları bir şeyle al cizmeden felan ..

Sonra boylu boyunca sarı band ile bandla bende daha sorun cıkarmadı ama 1 kere sambiyeri deldi ..
ilk aldıgında olmuyor egerki kuydu veya bir yerden 10 5cm yükseklikten inerken tam o noktaya vuruyor ve cizz! :):in:
Dedigimi yaparsan sorun kalmaz kanımca

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ULAS UNAL

Teşekkürlr ulas bey. :in:

Öncelikle NG 650 alın .. Aleminyum olması büyük bir avantaj ve day bagır demez :D

Asfalt da gidiyorda lastikler ses cıkaryor vizzzz diye :) ama gidiyor gitmiyorda değil sonucta dağ bisikleti bundan Ferrari beklenmesi istenmez sonuçta:D

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam arkadaşlar sizlere hayırlı gün ve kazasız pedallar dileklerimle sözlerime başlamak istiyorum ..

Gecen hafta Bisikletimle bir dağ gezisi planlıyorumdum her şey yolunda giderken merkeze 10 km kala lastik patladı ve yeterli malzemem olmadığı içinde yolda kaldım .. ve zevkimide kursagımda bıraktıda diyebilirim ama ....

01/05/2010..

Ögleye doğru Bisikletimle ufak tefek malzemelerle beraber merkezden 4 km uzaklıkda bulunan köyüme gitmeye başladım yol bir az yordu diyebilirim ama hava durumu yarın'a umut vermiyor gibiydi gün icersinde soğuk ve yagışlı hava beni bir az da umutsuzluga götürürken aksam bir hayli sevindim hava acık yıldızlar göz kırpar gibiydi
ama hala sis vardı ..
Nede olsa karadeniz neyin ne olacagı hic bellide olmuyor..

Sabah 10 gibi yola koyuldum köyden de 4-5 km uzaklıktaki mereye yola koyuldum...

Kareler..
Köyden cıkarken ..

(link)

NG 650'im :)

(link)

şaunda 3de 2 yolu geride bıraktım :in:

(link)

manzaralar ..

(link)

Cıkmak istediğim ve cıkmayı başardıgım yer .. :in:

(link)

Yine Yeşillendi fındık dalları

(link)

Ben ve NG

(link)

Yakışıklıyım dimi :eek:

(link)

Yaşasın Aleminyum :) ng :)

(link)

NG

(link)

En güzel yer.

(link)

Mor Avular :D

(link)

Sarı Avular

(link)

NG aşkı:D

(link)

ve ben..

(link)

Videolarıda en kısa zamanda paylaşcam ama görüntü kaliletli degil ama ordaki heycanı sizlerinde hissetmenizi isterdim :D
ve Fren papuçlarım bitti 2 saatde cıktıgım yeri merkeze kadar 32 31 dk'da geri indim süperdi video fuLL olarak sizlerle olacaktır ..
İlginiz icin teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: engin ku

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
Merhaba serkan bey, benim boyum 1.70 ve agirligim yaklasik 75 kg. NG 650'nin kadro boyu yanilmiyorsam 17''. dolayisiyla benim icin uygun olmadigini forumdan ogrenmis oldum. Ben bisiklet konusunda hicbir uzmanligim yok, ve bisiklet kullanabildigim halde simdiye kadar hic almadim. O yuzden de biraz kaygiliyim. Sizce NG 650'nin kadro boyu benim icin sikinti yaratir mi? Yoksa 16'' olan baska bir bisiklet modelimi secmemi onerirsiniz.

Simdiden ilginize tesekkurler

cihazxxx

Üye
Tepki
18
@ULAS UNAL

Bende 2009 model Ng650 var.Boyum 1.80 ve kadro boyuda 17.5 bana ufak geliyor.18 kadro almam gerekiyormuş.Bence 2010 modeli 17 inç ise hiç düşünmeden al.170 boya tahminimce tam olur.

erol elbyk

Üye
Tepki
23
@ULAS UNAL

ng 650 kadrosu boyunuza uygun hatta sele yi yükseltmeniz gerekecektir...

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
Ben 2010 modelini 17.5 '' diye ogrenmistim. Eger boyuma uygun ise, bu gercektende cok guzel bir haber.

tesekkurler

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
@cihazxxx

Kafam karisti biraz kusura bakmayin, oldukca yeniyim bisiklet konusunda. Kadro boyu 17.5 inch bana kisa mi gelir diyorsunuz?

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu Arada benim boyumda 1 85 :) Rampa cıkarken seleye yükseltiyorum bacaklarım daha iyi çalıyor ama düz normal yollarda normal seviyeye indiriyorum ..
Benim icin hic bir sorun yok resimlerde her şeyi anlatıyor her halde

• Beğen
Tepkiler: ULAS UNAL

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@SerkanNamazcı

seleye yükseltiyorum '' Yazım yanlışlığı olmuştur özür dilerim..

Seleyi yükseltiyorum olacaktı.:in:

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
Son bir sorum daha olacak, onerebileceginiz iyi bir kask markasi var midir?

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
@SerkanNamazcı

Sayin serkan namazi, hafta sonu NG 650 almaya karar verdim, ama simdi de iki modelini gosterdiler, bir tanesi 24 jant digeri ise 26 jant, hangisini onerirsiniz.

ulas

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
@ULAS UNAL

Kusura bakmayin, isminizi yanlis yazmisim, mesajimi tekrar yaziyorum: lutfen kusura bakmayin

Sayin serkan namazci, hafta sonu gidip NG 650 almaya karar verdim, ama simdi de iki modelini gosterdiler, bir tanesi 24 jant digeri ise 26 jant, hangisini onerirsiniz..

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ULAS UNAL

Sorun değil . :D
Benim boyum 1 85 26Lık aldım :D aramızda 15 cm var ama 26 lık ideal olacagını düşünüyorum ve ng al cünkü
2 kere dağdan indim sivri taşlar ve son sürat :) gördügün fotolar çıkış esnasında çekildi inişde video cektim ama cok uzun oldu..
26lık işini fazlasıyla görür diyorum:in:

• Beğen
Tepkiler: ULAS UNAL

ULAS UNAL

Üye
Tepki
3
@serhan aktaşgül

kusura bakmayin, cumle kisa olunca anlamamisim, kask oneriniz icin tesekkurler