Salcano ng750 maşa

Hakki45

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Herkese merhabalar bisikletimle uzun yollar dağlar aştım ancak maşası artık yetersiz gelmeye başladı o yüzden değiştirmek istiyorum bisiklet konusunda çok bilgili değilim sr suntour maşalar bisikletime uygun mudur cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler..

Şunu da belirteyim bisikletim v fren ve 26jant şu linkteki ürün uyar mu acaba

Scudo

Ahmetmelih

Üye
Tepki
3
İsim
Ahmet Melih Yılmaz
Bisiklet
Merida
Aynı bisiklet var.Maşadan bende şikayetçiyim.1-2 Hafta öncesine kadar bende maşa bakıyordum ama olay maşayla bitmiyor. 14-28 lik rublesi yokuşlarda beni çok zorluyor.14 - 34 ruble uygun benim bisikletime onuda değiştirmeliyim.Fren setleri mekanik disk ve arkadaki balatası 1 ay içinde yandı.Bugun bisikletçide öğrendim arka freni kullanmadan gelmek zorunda kaldım.Arka frenim yok şuan ya arkadaki fren için 2-3 ayda bir balata parası vericem yada 200 Tl ye m355 hidrolik fren setleri var.Yada 130 tl ye mekanik disk setleri onlarla değiştirmem lazım.

Hal Böyle Olunca

MAŞA Suntour Giriş-Orta Seviye : 200 TL
RUBLE : 40 TL
Fren : 130 Tl

gibi rakamlar çıkınca daha üst donanımlı bir bisiklete geçmek için bisikletimi satmaya karar verdim.Tabiki frenlerini 130 Tlye mekanik setlerle yeniledikten sonra satışa çıkarıcam.

Aslına bakarsanız bisikletin bir suçu yok sadece ben dağlara çıkıyorum iniyorum çok zorluyorum yetersiz kalıyor bana giriş seviyesinde bisiklet sürecek birisi için ideal. Sözüm şu ki bisiklet bana yetiyor sadece maşa değiştircem diyorsanız maşa değişin ama bisiklet diğer ekipmanlarıyla yetersiz geliyorsa bisikleti giriş seviyesinde kullanacak birine satın daha üst donanımlı bisiklete geçin tıpkı benim gibi saygılar. iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Hakki45

Hakki45

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
@Ahmetmelih çok teşekkür ederim Ahmet sağ olasın bisiklet bana yetiyor ya işte ama diyorum ki bu maşalar bizim bisikletlerimize uyar mı ki

Ahmetmelih

Üye
Tepki
3
İsim
Ahmet Melih Yılmaz
Bisiklet
Merida
O 107 Tl lik maşa uzerindekinden goruntu disinda pek farki olmaz bence almisken briazda yuksek bisey secin o masalarin jant ve fren modeline gore secin onun disinda uyar tabiki zaten montaji bisikletci yapacagi icin uymassa bile yani bir istisna olursa ol o soyler bisikletciye git orada sec derim ben ama biraz paraya kiy bence