Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG650

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Alican Karadaş tarafından paylaşıldı.

1. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    İnternette rastladım. Hoşumada gitti, fiyatı da uygun aslında biraz da bu yüzden hoşuma gitti. Forumda ki diğer NG650 yorumlarını okudum iyi yorumlarda var kötü yorumlarda var ama dikkat ettiğim şey yeni çıkan modellerde sorunların giderilmiş olması(en azından öyle yazılmış). Bisikleti, hem dağda hem de asfaltta kullanmayı düşünüyorum. Sizce alınabilecek bir bisiklet mi?

2. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    hayırlı olsun arkadasım gule gule kullan nekadara aldın 45 50 lıra ekleyerek astro modelıde alabılırdın

3. Tülay Çolak Çakır

Tülay Çolak Çakır Yeni Üye

Seviye:
    merhaba salcano ng650 disk modelini yeni satın aldım 2 haftadır kullanıyorum. haftada 3-4 gün 30km yol yapıyorum. şimdilik bir problem yok gayet memnunum.

4. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    Daha almadım, araştırma yapıyorum bisiklet hakkında. Astro ile ne gibi farkları var?

5. Bilal Karatağ

Bilal Karatağ Aktif Üye

Seviye:
    Fazla anlamıyorum bisikletten ama ağırlık farkı vardır muhtemelen. Parça kaliteleri olarak da fark var. Ben de ng 350 diye çıktım yola ama vazgeçtim. Bir hevesmiş deyip 2 gün sonra bırakmayacaksan forumu inceleyip daha iyi modellere bak. Bütçem kesinlikle artmaz diyorsan da bu bisikletin fiyatını iyi araştır. Çok fark ediyor.

6. koray_can

Seviye:
    kadro farklı.maşası farklı.vitesleri farklı.tamamı farklı anliycağın.:D

7. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    İnternetten baktığımda fiyatı neredeyse iki katı Astronun. NG650yi önermiyor musunuz? Günübirlik turlara vs. katılamam mı? Yada dağda yol yapamam mı?

8. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Duruma öyle baktıgınızda insanın aklına ilk gelen şu oluyor: Bisiklet kiralayan yerlerden o kadar isimsiz bisikletlerle neler yaptık bunlarla mı olmayacak diyorsunuz ama şöyle söyleyeyim.O bisikletlerin ömrü ne kadar bilmedigimizden bunlar bize gider diye düşünüyoruz fakat bir süre sonra ömürleri doluyor alt düzey bisikletlerin.Eger maksadınız turlar geziler vs. ise öncelikle tavsiyem tur bisikleti almanız.He bütceniz dar geliyorsa cok agır olmayan bir dag bisikletine yol lastigi takarak bir nebze rahatlatabilirsiniz kendinizi.Şimdi sorunuza geleyim nakitte astro 241sv'yi 450 civarına alma imkanınız var yani ng 650 icin gözden cıkardıgınız paradan 100 lira fazla.En azından salcano alacaksanız astro alın derim

9. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    İnternetten baktığım da fiyatları 550-600 arası. 450ye nereden bulabileceğimi söyler misiniz acaba? Bir de Astronun ömrü ne kadar gider?

10. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Astro'nun ömrünü biliyor olsaydım kendime de alırdım :)

O fiyatlar şişirme taksit'e verilen fiyatlar.Asagı yukarı her salcano bayisi fiyatta esneme yapıyorlar.Gidin sıkı pazarlık yapın hatta koraycan adlı arkadasımızın bir iletisi 450 tl nakit aldıgına dair geciyor.Anlasın satıcıyla mümkünse yüzyüze pazarlık yapın alıcı gibi gidin 450 civarına inecegini düşündügüm bir bisiklet.

11. Hüseyin Vuruşkan

Hüseyin Vuruşkan Üye

Seviye:
    bende en başta ng650 düşünüyordum ama araştırmalarım beni malesef vazgeçirdi gibi birşey ng650'den. şimdide astro 211 hd'ye bakıyorum. bence sizde astro serilerinden bir bisiklet alın. herkes hep iyi olduğunu söylüyor astro serisinin.

12. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Koraycanın aldığı astro 240 modeli, etiket fiyatı sanırım 525 iken pazarlıkla 450 ye almış. O bisikleti gayet uygun bir fiyata aldı.
    Şehir içinde haftada 30 km yapıcam derseniz ng650 uzun bir süre idare eder sizi, ama haftada en az 300km yaparım derseniz yeterli olmayabilir, çok sorun yaşayabilirsiniz. En azından bütçenizi biraz daha arttırım astro almanız uzun vadede daha karlı, hatta bu işe gönül vericem heves değil derseniz en az bütçeniz 600 liraya çekmelisiniz. İnanın uzun vadede daha karlı çıkacaksınız.

13. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Güle güle kullanır inşallah.Ancak gercekten cok güzel bir fiyata almıs kacırılmayacak fırsatlardan birisi derim şahsen.

14. koray_can

Seviye:
    yok ben 570 liradan 450 liraya aldım arkadaşlar.21.00 gibi elime ulaştı.:)

15. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hayırlı olsun güle güle pedalla. Derincenin neresindensin, benim çocukluğum 60 evlerde geçti :)

koray_can bunu beğendi.
  16. koray_can

Seviye:
    abi ben çenesuyundayım.:) özele gelirmisin abi bişi sorcam ya.

17. Deniz Tansıman

Deniz Tansıman Yeni Üye

Seviye:
    off gördükçe üzülüyorum. ben de bisiklet istiyorum ama çok deli sürüyorum dayanmıyorlar.

18. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    Astro 240 SRV ve 212 HD alabilirim belki biraz daha bütçeyi yükseltip. Herkese teşekkür ederim. Bol pedallı günler.

19. koray_can

Seviye:
    iyice düşünüp kararını ver arkadaşım.kaç liraya kadar alabilceğini hesapla önce.yoksa sonra benim gibi 800 liraya kadar uçar sonra gerçek dünyaya dönersin:D aslında verilmicek gibi bir para değil hakeden bir bisiklete ama.nakit olarak herkezde bir anda olcakda para değil.bu zamanda.212 hd 21 vites.işimi görür diyorsan al.hidrolik disk fren.bakımını bısıkletcıme goturup rahatca guvenılır yaptırırım dıyorsan tabı urasması var.bozuldugunda.sen bılırsın butun kosulları degerlendır bence.

20. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    240 SRV nasıl acaba? Parayı biraz zorlayarak bu ikisinden birini alabilirim aslında ama arada kaldım.