Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano ng650

Konu, 'Salcano' kısmında Pandaros tarafından paylaşıldı.

1. Pandaros

Pandaros Yeni Üye

Adı:
    mustafa
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar bisikletimin markası bu nasıl bir bisiklettir yorumlarmısınız yeni başladım bisiklet işinede pek anlamıyorum.birde yok bisikletimi oluyor bu ?

2. eomerkaya

eomerkaya Yeni Üye

Adı:
    Ömer
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bende ng650 29 md modelini kullanıyor yaklaşık iyi aydır bisikletten çok memnunum.çok rahat ve bence performansıda çok iyi.uzun yollarda yormuyor fakat sele bir aydan sonra deforme olabiliyor.ruble 7'li fakat onu biraz daha iyi bir rubleyle değiştirirsen tadından yenmez :)

cabincrew bunu beğendi.
  3. cabincrew

cabincrew Yeni Üye

Adı:
    İbrahim MİSİR
    Merhabalar ben de yeni bisklet alacağım uzun zamandır da araştırma yapıyorum şu biiskleti beğendim.Link paylşamam doğru mu bilmiyorum ama yanlışsa zaten silerler .) Ve ben de bir daha paylaşmam.
    Salcano NG650 29 V 29
    Salcano NG650 bu da, sizin de kullandıgınızı gördüm fikrinizi alayım dedim ben de 29 jant almayı duusnuyorum ne dersiniz ?

4. benjem17

benjem17 Yeni Üye

Adı:
    cem şahin
    Bisiklet:
    Salcano
    Merhabalar Yaklaşık 9 ay önce Salcano Ng 650 v fren 27,5 bir bisiklet aldım bisiklete biraz alışıp guruplar ile
    düzenli turlara katılmaya başladığımda 2,20 olan tekerlek kalınlığını Maraton Shvable ile 1,60 a düşürerek sürtünmeyi azalttım fakat hala bisikletin kendi üretimiyle yada malzeme kalitesiyle ilgili bir akış sorunu olduğunu düşünüyorum özellikle rampalarda beni fazlasıyla yoruyor bu malzeme kalitesini iyileştirrsem göbek rulman vs bisikletin gidişi değişirmi yoksa bisikleti satıp yeni bir bisiklet mi almalıyım her çıktığım turda en arkada kalıyorum yaktığım enerjide cabası ayrıca vites yükseltme şansım varmı yokuş için daha büyük bir dişli ekleyebiliyormuyum

5. Ali0306

Ali0306 Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Bisiklet:
    Salcano
    Selam arkadaşlar bisikletim ng 650 gidon dönüyodu sıktığım halde civatalarını gidonu ve gidon boğazını değiştirdim boğazdan sandım boğaz eskimişti neyse şimdi yeni boğazı sıktım hala dönüyor farkettim ki boğazla kaynaklı değil furş vidası ilk yalama olmuştu değiştirdim bisikletçide ama sanırım uyum sağlamadı sizce nedendir gidonun dönmesini nasıl engelliyebilirim ayar tutmuyor