Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano Ng650 maşa boğazı

Konu, 'Salcano' kısmında Ömer Özen tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar !! Bu bisikletin maşa boğazı gerçekten küçük olup hiçbir maşayı kaldırmıyor mu ? Bu bisikletlerde Zoom Mode maşa var ve çok dandik. Geçen değiştirmek istiyorum dedim, herkes onun boğazı küçük girmez falan dedi. Siz bilenlerdende bi yorum alsam çok güzel olucak. Şimdiden teşekkürler.

Pedallı günler....

2. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    aynı bisikletten bendede var. değişiyor iyi bi bisikletçi bul problem olmaz. ben v2 takıcaktım son anda vazgeçtim. ama uyuyo merak etmeyin.

3. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    Ben şimdi atıyorum bir XCT veya XCR alsam sorunsuz uyar mı ? Bizim mahalldeki bisikletçi produr. :D Peki siz neden vazgeçtiniz ? Üzerinde ki Zoom Mode çok dandik bir maşadır. Sürekli kitli halde duruyor gibi. :D

4. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    yok o kadar dandik değilde maşaya vereceğim parayı ve yapacağım modifiyelere harcayacağım parayı biriktirip bisikletin üzerine koyup daha iyi bir model almak için vazgeçtim. harcama yapmıyorum şu anda bisiklete.

xcr ve xct alma bu bisiklete fazla gelir o maşalar. murat 124'e mercedes amortisörleri takmış gibi olursun.

5. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    Başka hangi maşa kaldı ki? :D Eğer öyle maşa olmassa ben onun yerine para biriktirip yeni bi kadro alırım. ;)

Yeni bir bisiklet olmasada ya yeni bir kadro yada yeni bir maşa . :)