Salcano NG350 (MTB) Kullanıcıları Kulübü

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
Bende aldım sonunda 26x18 V Sihay Kırmızı şimdilik gayet memnunum lastikleri 1,7 1,8 yapmayı düşünüyorum sadece

Scudo
Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
Ng350 de en sevmediginiz ozelligini sorabilir miyim forumdaşlarim ?

Edit:lastiklerinin kalitesizliği

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@keremturk15 Bisikleti uzun zamandır görmüyorum :) Lastik konusuna bende katılıyorum, birde selesi, ne zaman otursam beni uç kısmına itiyor, ben kendimi arka tarafına koyuyorum, sele beni uç kısmına direkt itiyor :) kayıyor yani. başka bir sevmediğim özelliği şuan yok hatırladığım kadarıyla, haa birde üst kadro borosunun altından, fren ve vites kabloları geçiyor, ben birkaç kat yukarı çıkarırken bunun yüzünden zorlanıyorum. mecburen gidondan tek elle tutup omzuma alıyorum. seleden tutunca, çok ağırlık hissi veriyor.

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
Bn o yuzden alt kadro borusundan tutuyorum selede herhangi bir problemim yok biraz alyanla ugrasmak gerekiyor;)

• Beğen
Tepkiler: muhyt

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
@keremturk15 sanırım kaza yapmışsın geçmiş olsun var mı bir sıkıntı ve kaza nasıl oldu?

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
evet malesef bi kaza yaptim cok sukur ucuz atlattim bisikletin garantiye gitmesi gerekiyor arabanin da on cami hatri sayilir bi miktara degisti en onemlisi bende çok ciddi bir yaralanma yok fotoğraflarda da kazanin siddetini gorebilirsiniz

Arabanin on cami icerden

Bu da arabanin on cami disarda

Hayirdir ya sizin nerden haberiniz oldu ?

Kazaya gelince malum gidondan kitlemeli bisiklet onumde insaattan dolayi cukurlasmis ve asfalt uzerinde insaatin kumunun bulundugu bir yolda iken yerdeki cukura bakarak ilerliyordum karsimdan araba geliyormus cok gec gordum hemen frenlere asildim ama dedigim gibi yol kumlu gibi oldugu icin duramadim ve arabayla karsi karsiya carpistim malesef yere baktigim icin suc bende bi de acaba kadroyu garanti kabul eder mi bi fikriniz var mi

Dosyalar

muhyt

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
muhittin
Bisiklet
Salcano
geçmiş olsun emniyette gördüm bisikleti kadroyu servis maalesef kabul etmez çünkü firmadan kaynaklı bir durum değil ancak bi görüşüp aynı kadrodan satın almayı deneyebilirsiniz. bu arada arabanın sağından vurulmuş ters yönde mi gidiyordun?

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
Evet ters yonden gidiyirdum acaba kabul etme olasiligi hic mi yok cunku su anda tek guvencem o yoksa oldukca yuksek bir maliyet beni bekliyor

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
Ng350nin orjinal sele borusu ölçüsü
kaç mm acaba bilen/ ölçebilecek varmı ? Arka stop sipariş vericemde normalden geniş diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
@Osman Tuğrul aciliyeti yok dostum ayrıca üründe 20-36 mm arası uyumludur diyor bu borunun genişliği olamaz heralde

Koray_Heybelide

Daimi Üye
Tepki
187
İsim
Koray TOK
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bi kumpasim olsaydi herseyi olcer yazardim ;)

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@vito16 Uzunluğu 28cm, borunun genişliği 10 cm, çağı kaç cm eder bilgim yok, kumpas olmadığından dolayı.

vito16

Üye
Tepki
21
İsim
Berk
Bisiklet
Salcano
Bahsettiğim şey sele borusunu sıkan kelepçenin üzerinde yazıyormuş bizimki 35mm diye geçiyor bilginiz olsun

Tepki
36
İsim
Kerem T
Bisiklet
Salcano
Selamun aleyküm arkadaşlar bu kulüptekiler yaklasij 10 gun once nasil bir kaza yasadigimi bilirler bugün bisikletim tamirden geldi işin guzel tarafi harika bir işçilikle benim bile kaynak yerini bulmam zor oldu bu mutlu haberimi sizinle paylaşmak istedim ama bir sorum olacak pedaldaşlar zincirim ön aktariciya sürtüyor ve ön aktaricinin HL ayarini yapmamiz gerekiyor ama işin kotü tarafi hiçbirimizin bir fikri yok bu konida onerebileceğiniz bir video varsa çok makbule geçer