Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano ng350 hakkında düşünceleriniz ve arka değiştiricilerin önemi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Osman Tuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Osman Tuğrul

Osman Tuğrul Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba, öncelikle birinci sorum Salcano NG350 hakkında düşünceleriniz neledir. Genel özellikleri: 27 Vites, Gidondan kilitlemeli maşa, V-Fren ... fiyatı 860TL, fiyatı görünce ben bir an şok oldum :)
    ikinci sorum ise, bisikletin arkadaş değiştiricilerin önemi nedir? Shimano M280SGS-Shimano Altus hangisi daha iyidir? Shimano M280SGS Modelini sadece Ghost'da gördüm, öbür türlü yanlışda biliyor olabilirim, Altus>Acera>Alivio Shadow diye gidiyor sanırım iyi ve sağlamlık derecesi böyle artıyor diye biliyorum.
    Birde Carraro Crs 620 ile Ghost SE 1175 arasında kaldım tek farkları marka, arka ve ön değiştiricileri farklı onlarda şunlar:
    Ghost Carraro
    Arka değiştirici Shimano M280SGS/ SHIMANO ACERA
    Konuyu yazarken bir bisiklet daha gözüme ilişti Carraro Force 540, 24 Vites HD-Fren, Maşa kilitli, Arka değişt. Altus, Ön değiştir. Tourney* bunda tourney ve altus var o yüzden fiyatı 1070 TL.
    Şimdiden değerli düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum.

2. Osman Tuğrul

Seviye:
    Düşüncesi veyahut yorumu olan yok mudur?

3. Osman Tuğrul

Seviye:
    Fikri olan var mıdır?

4. muhyt

muhyt Salcano NG350 26v

Adı:
    muhittin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano ng350 geçen hafta 2 tane aldık. şuan gayet memnunuz. biz 740 tl ye aldık. ilk bir iki kullanımda iyi ayar yaparsanız vitesler sorunusuz.

Osman Tuğrul bunu beğendi.
  5. BMdnciHkn

BMdnciHkn Üye

Adı:
    Hakan Aras
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bir hafta önce bende salcano ng350 aldım. Vites geçişleri gayet seri ve kullanışlı, eğer yokuş çıkma mecburiyetiniz varsa benim gibi 27 vites en ideali... Ben bisiklet bakarken kafamı kurcalayan disk mi? , V fren mi ? alsam oldu daha önce HD kullanmadığım için tereddütlerim vardı ama kullandıktan sonra gayet kullanışlı permaklar yorulmadan fren yapabiliyor istediğim şekilde rahatlıkla durdurabiliyorsun bisikleti hiç sıkıntı yok. Ben memnunum fazla büçen yok ise ideal bir bisiklet bence..

emre_s, Osman Tuğrul ve muhyt bunu beğendi.