Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano ng303 SD

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BF Okuru_ tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum ama bazı sorularım. çünkü bazı sitelerde lastik maxxis yazıyor ve öyle resimler var. bazı sitelerde ve orjinal sitede michelin var ve öyle resimler var. hangisi doğru?ayrıca ng 303 sd nin vites kolları nasıl?fren yeriyle aynı yerde mi?kuzenimde igman var.vites değiştirme yeri igman gibi mi yoksa farklı mı? ve ng 303 sd fotograflarınız varsa paylaşırsanız sevinirim :)

http://www.salcano.com/ng303.asp

2. karacasus

karacasus Üye

Seviye:
    Bende 255srd var. 2009 model. 2. elden aldım. sram set var üzerinde. alırken ve aldıktan sonra bir çok satılan 255srd ye baktım. vites kolları ve ön değiştirici her baktığımda farklı. sitesinde x7 set var diyor. kimisinde ön attırıcı x5 vites kolları x9, kimisinde x5 e x7 bende olduğu gibi. x7 ye x7 olanını gördüm. ki bu satıcılar bisikletlerinde hiç bir parça değişmediğini ifade ediyorlar.

bence ellerindeki ürün bitince yakın seri takmaktan çekinmiyorlar.

gidip bir yerde yakından görmenizi öneririm.

3. ErdincAydin78

ErdincAydin78 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    SAlcanonun sitesinde bisikletin resmi var, orda nasılsa sanada oyle geliyor.

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    bilgiler için teşekkürler.maxxis yazan lastikler 2009 modelmiş :D ben 2010 modelini alacağım michelin olandan.fakat ng 300 sd yi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum :)

5. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar bütçede belki biraz kısma yapabilirim bazı sebeplerden dolayı.Ng 303 sd ile igman arasında çok fazla bir fark var mı?aradaki fiyat farkına değermi? igmanı biraz biliyorum kuzenimde var ama bu iki bisklet arasında kaldım :(

6. coskunk

coskunk Üye

Seviye:
    303 igmandan daha iyidir. aradaki fiyat farkına değermi, bence kimse bu konuda net bişey soyleyemez. çünkü ikisinide kullanmak test etmek gerekir. maxxis lastik konusu ise ellerinde ne varsa onu takıyolar bencede. teknik ozelliklerini iyi bilmemekle beraber, aşağı kalır yanı oldugunu dusunmuyorum.

7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    evet teknik açıdan 303 daha iyi biliyorum.303 ile igman arasında kalmamın tek sebebi her ikisininde hidrolik frene sahip olması. kuzenimin igmanını sürdüm ve hidrolik fren çok hoşuma gitti bu yüzden v fren istemiyorum.zaten piyasada bildiğim kadarıyla bu fiyatlara başka hidrolik frenli bisiklet yok. ama genede araştırıyorum

8. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    arkdaşlar ng 303 sd hakkında yorumlarınız nedir?bugün ya da yarın almayı düşünüyorum

9. Burak Uzunoğlu

Burak Uzunoğlu Yeni Üye

Seviye:
    orjinal siteye bak

10. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    bisikleti biliyorum teknik açıdan ;) kullanıcı yorumlarını merak ediyorum

11. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    sanırım kimse kullanmıyor ya da kimsenin pek bilgisi yok :(

12. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    740 tl dedi.allah izin verirse pazartesi alıcam bayram sebebiyle alamadım.fakat aklıma bir şey takıldı parçalar çok güzel ama benim alacağım yerde sadece tek bir tane kalmış oda siyah renkte. salcano ng 303 modelinde dış görüntü olarak hiç sevmedim o salcano yazısı hiç güzel olmamış örneğin igmanın dış görüntüsü daha güzel bunu burdan salcano yetkililerinin duymasını istiyorum ayrca ben en fazla 750 tl verebilirim peşin alacam.eger başka marka model öneriniz varsa pazartesine kadar söyleyebilirsiniz fakat sadece hidrolik frenli model alacağım boşuna v yada mekanik diskli model tavsiye etmeyin