Salcano Ng303 SD

ozqun_lp

Üye
Tepki
19
Kadro ölçüleri gayet iyi salcano 2009 a damgasını vurdu

ben Astro alıcam istersen onada bak kardeşim

• Beğen
Tepkiler: ufuk_
Scudo

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
bende bu sene 2009 sedona 741 ve bunun arsında kaldım.741 in fiyatı belli değil ama disk frenide yok:(büyük bir ihtimalle 303-sd alacam.Bunu anlamış değilim h.disk olmasına karşı fiyatı ucuz bunun içinde bişe olmasın:confused:

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@akgulcemal

Aslında bakarsan benimde aklım sedona ile 303-sd arasında kaldı fakat 741 de ve bazı modellerde disk olmaması beni biraz soğuttu.Birde 2009 model sedona 761 çok hoşuma gitti muhteşem birşey ama adının sedona olmasından dolayımıdır bilemem 303-sd den pahalı olacağı kesin.Heralde oda ilerki zamanlarda düşünülecek birşey olmalı benim için.Şimdilik bu bile fazla mı bana diye düşünüyorum ama bakıcaz artık bunca yorumdaki övmelere bakınca gidip alasım geliyor hemen şimdi :D

Cem Erdoğan

Daimi Üye
Tepki
66
Ama işte Salcano güven veren bi marka değil bence :) Piyasada adını daha çok duyurması veya ömür boyu kadro garantisi v.b. vermesi gerek ...

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@metallicabike

Ben salcanoyu iyi bilirdim fakat bu foruma üye olduğum günden beri birsürü beğenmeyen kişiyle karşılaştım.Neredeyse hemen hemen herkes sedonayı öneriyodu.Fakat Salcano 2009 yılı modellerini çıkarınca millette bir fikir değişikliği söz konusu oldu ve o beğenilmeyen salcanoyu artık öven kişiler ortaya çıkmaya başladı buda beni mutlu etti tabi:D.Salcanonun 2009 serilerinden herkes memnun üzerindeki parçalara göre fiyatı da ucuz sedona da aynısını yapsa daha pahalı olurdu heralde.Bunuda salcanonun sedona kadar beğenilmemesine bağlayabilirz ama ben seviyorum. Birde salcanonun servislerini falanda bulmak daha da kolay sanırım.

Tepki
2
arkadaşlar ben salcana ngf 27 kullanıcısıyım ve bisikletimden son derece memnunum kaldıki 2009 modellerinin kataloktan inceledim harikalar o donanımı o fiyata almanız imkansız hidrolik diskin öneminden bahsetmeme zaten gerek yok :) yani ödediğiniz para-size sunulan karşılığı olarak düşünürseniz salcano bir adım öne çıkıyor artı üretici firma olması ve parça ve servis gibi gerçekten olumlu etkenlere sahip olması dahada cazip olabiliyor ben ürünlerin birebir canlı görülüp incelenmesinden yanayım bende öyle yapacağım:)

• Beğen
Tepkiler: ufuk_

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@carisma1907s

bende bu şekilde düşünüyorum forumdaki çoğu bilgili kişinn verdiği cevap söylediği sözlerde bunlar parçalra göre fiyat ucuz ve ben de gidip canlı canlı görmekten yanayım az biraz boş zaman lazım bana sadece:D

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Alan yokmu 303SD???
Artılarını eksilerini yazabilecek birileri aranıyor???

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Şuana kadar forumda alan yok sanırım.Eğer olsaydı resimlerini koyardı foruma bizde birşeyler sorardık tabi :)

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Bekliyoruz sabırsızlıkla...
Salcano'nun bikaç modelini gözüme kestirdim, inceleyen varsa yazsın bir an önce de kararımızı verelim...
202 Srd ve 303 Sd kullanıcılarını bekliyoruz ailecek...

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Sanırım salcano'nun üst model bisikletleri direkt olarak şube siparişi olarak gönderiliyor. Gidip görme şansımız yok sanırım...:(

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@monstermania

Nasıl yani? Şimdi bir bisiklet bayine gidip incelemek istesem bulamayacakmıyım? Vardır diye düşünmüştüm ama arayıp sormak lazım herhangi bir bayiyi bisikleti görebilme imkanımız varmı diye..

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
nerde oturduğunuzu ogrenebilrsek size en yakın bayı konusunda yardımcı olabılırız

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@bayramakgul

Bende görmek istiyorum bazı modelleri İstinye'de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Ayrıca 255 SRD hakkında teknik bilgiye sahipseniz size bikaç şey sormak isterim Bayram bey..

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
onumuzdekı hafta sirkeci anadolu bisiklet sarachane bayilerimiz yada metin bisiklet bakırkoy de bu bisikletler i gorebilrsiniz sorularınızı kemal@salcano.com a gonderın en kısa zamanda cevaplanacaktır

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Benim metin bisikletten haberim var ordan almayı düşünüyordum zaten.Bilgilendirme için sağolun.

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
(link) bayiler ksımında sakarya kısmını suzerseniz bulmanız mumkun

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Bu arada yazmayı unuttum bunca arştırma ve forumdaki büyüklerimizin verdiği sevindirici cevaplar sonunda gidip metin bisikletten 303 sd yi aldım gerçekten güzel bir bisiklet.Salcanoyu bu sene yaptığı büyük gelişim için tebrik etmeli.