Salcano ng255 srd!!

Tepki
9
Arkadaşlar 1 haftadır beklediğim bisikletime sonunda kavuştum !! :) Daha kurdurtmaya götürmedim inş. yarın kazasız belasız halledicem. Daha önce de kutusundan nası çıkıyor diye soran arkadaşlarımız olmuştu. Şimdilik bilgilendirmek amaçlı bu fotoğrafları veriyorum. Ben de bisikleti alırken hep gözüm bu tarz fotolar aradı fakat bi türlü bulamadım. Umarım birilerine yardımcı olur..

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Gidondan kilitlemeli maşa olduğunu bilmiyodum görünce acayip sevindim profesyonellerin hepsi böyle de ben ilk defa mı gördüm acaba :D Doğru anladıysam tabi o tuşun fonksiyonunu

(link)

(link)

Scudo
Tepki
9
Tikik bey özel mesaj atmışsınız fakat ben daha 50 gönderi yapmadığım için özel msj atamıyorum. Bisikleti internetten 791 tlye aldım. Kargo ücreti de yoktu. Maliyeti bu sadece :)

• Beğen
Tepkiler: ugur4
Tepki
9
hepsiburada.com dan aldım. Hatta almama bisikletforum vesile oldu :) müşteriye özel indirimler varmış. Forumda görünce msj attım siteye biz de faydalanabilir miyiz bu indirimden diye onlar da bize %30luk indirimi yaptılar. Son kampanya tarihi 31.08 yazıyodu ama almayı düşünüyosanız şansınızı deneyin bence :)

• Beğen
Tepkiler: ugur4

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun.Bende merak ederdim.Kutudan nasıl çıktığını:)Sizin sayenizde görmüş oldum.Teşekkürler.Kulumunuda görmek isterim...Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: Mert Taçyıldız
Tepki
82
Fotoğraflar çok taze daha bugün çekilmiş.
Teşekkürler fotoğraflar için. :) :in:
Birde biskleti birleştirdikten sonraki fotoğraflarıda görmek isteriz.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aynen kafayı yedim yedim kendime zor geldim bende öncesinde 2 3 hafta önce 303 srd aldım :( x7 var hemde tıkır tıkır calıyor o canavar

• Beğen

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
mükemmel bir bisiklet kazasız belasız kullanın bende yakında aynısından alacağım bu fotoları gördüğüm iyi oldu teşekkürler

• Beğen

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
hayırlı olsun

Saim Deveci

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Giant
Maşallah harika bir bisiklet sahibi olmuşsunuz. Kurulduktan sonraki halini de görmek isteriz.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
size güzel bir bayram hediyesi olmuş;hayırlı uğurlu olsun kazasız,keyifli sürüşler dilerim.toplandıktan sonraki resimleride bekleriz :)