salcano ng255 SRD sipariş ettik...

hhhhhha

Üye
Tepki
18
@morrisonhotel

Evet bisiklet reyonunda sanırım... ORçun'un selamı var diyin :D (hatırlarsa bakalım) xD.Çok uğraştırdım onu :D

Scudo

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
herkese merhaba yenı bır ara model yaptık ng 222 srd ng 303 srd ile aynı komponentlere sahip yalnız masası ng 222 ile aynı suntour xcr ng 255 modelerimizin tamamı tukendi fabrikada erdoganlarda sundu bisiklette ve metin bisklette bulmanız buyuk ihtimal yesil bisiklette de olabilir modellerimize gostermıs oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz

Tepki
10
merhaba hocam bu dediğiniz modelde tükenmedi değilmi birde fiyatı nekadar olacak?Birde ben diğer modelleri bulamazmıyım artık:D??

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
fiatı ng 303 srd ile aynı olacak ng 222 srdnin fiatı diger modelleride yukarda belirttıgım bayilerden bulabilrsiniz

Tepki
10
yani daha iyi maşa aynı fiyatmı anlamadım?Hocam kadro boyu seçme imkanımız varmı peki hiçbiryer kadro boyundan habersiz o yüzden almadım netten alsam ben nasıl toparlayacağım garantisi nasıl olacak o işlerden korkuyorum açıkcası

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
peki kadroda fark varmı bu 222 SRD nin yani şekil olarak varda dayanıklılık konusunda bi fark varmı çünkü kaynak şekli daha farklı..

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
@morrisonhotelelimizde 303 srd ler bittiği icin ihracat malımızdan belli bir miktar aktardık bu malın ustundede xcr masa oldugu ıcın değistrmeyelim dedik 14 16 18 kadro boyu mevcut garanti konusundada sıkıntı yok rahatlıkla alabılırsınız

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
@gvenc_mtbkadrolar avrupa biriligi testlerınden gecen kadrolar daynaıklılık konusnda pek fark yok ama ng 222 nin kadrosu sekıldendırmıs borulardan olusuyor

Tepki
10
hocam ama benim alacağım yerdeki adam 222sv den daha pahalı olacak 1.300 civarı olur demişti demekki yanılmış

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
ng 222 sv nin fiati var zaten ng 222 srd nin faiti ng 303 srd ile ayni olacak bir kac gun icinde internette yayınlanır fiati

• Beğen
Tepkiler: morrisonhotel
Tepki
10
@bayramakgul

hocam şekillendirilmiş boru nasıl oluyor daha alt sınıfmı diğerlerinden acaba?

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
hayır adı üstünde sekıllendırlmiş boru şekil verilmi
222 kadrolaında alın borusu diye sylenen yerde boruya sekil verilmiş.
orası düzdeil biraz kavsili.

hhhhhha

Üye
Tepki
18
Bisikletim bugun geldi...Yağ gibi kayıyo walla:D birazdan test sürüşüne çıkacam :D

Bu arada yanlış anlaşılma oldu sanırım ng 101 yokmuş ellerinde....neyse ben sonunda aldımda ona bakarım...:D

hhhhhha

Üye
Tepki
18
@bayramakgul

TEşekkürler...

Giderken ön jantın orlardan garip ses geliyor ya jant yada disk/balatadan sanırım?

Bu sorun gidermi ? Servise götürdüğüm zamanmı söyliyim ustaya..?

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
Bende kullanıyorum ama kuzenimin =) çok rahat ama selesi bira rahatsız ve ben elcik vitesleri sevmiyom ama genede tavsiye ederim ...