Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG 650

Konu, 'Salcano' kısmında Ömer Özen tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Olursa ben yeni bisiklet almak istiyorum. Aklımdada bir tane bisiklet var. Başlıkta olduğu gibi Salcano NG 650. Bu bisiklet bir tane arkadaşımda var. Güzel diyor. Ama benim hiç kullanma şansım olmadı. Bütçemede uygun bir bisiklet. Avantajları,dezavantajları nelerdir ? Bilenlerin yardım etmesini rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Türkçemizi doğru kullanalım.

Msgl ve M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  2. SerkanNamazcı

SerkanNamazcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Benim ilk bisikletim idi dağ ve taşa ve aşırı zorlamaya gelmeyen arka ve orta göbegin kaç kere dağıldını sayamadıgım bisiklet " igman alınız kadrosu cok hafif deore hidrolik frenleri var gözü kapalı alın!

Msgl ve Fatih Toraman bunu beğendi.
  3. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    son çıkan modellerde göbek sorunu hallolmuş durumda serkan :) bence gayet iyi bisiklet dostum bütçen buysa al derim sana... tabi dağa bayıra çok fazla çıkma göbekten ziyade sadece gidonla inebilirsin aşşağıya :) ama yinede fiyatına göre güzel parçalar kullanılan bi bisiklet...

Msgl bunu beğendi.
  4. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben aldım bu bisikleti. kaç kerede dağa yola çıktım. dağa dediğim yola değil. bildiğiniz dağ. elimle çıkardım sonrada taşlardan indim. çok şükürde bişey olmadı. kaç kerede düştüm. kask olmasa belki aranızda olmayabilirdim. birtek sorunum oldu şu ana kadar. maşa boğazı küçük kadronun.

Msgl bunu beğendi.
  5. Aytaç Şenoğlu

Aytaç Şenoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Bende bir ara bu bisikleti almayı düşünmüştüm ama üyelerden bazıları memnun olmadıklarını söylediler bakalım bir kere daha düşünmek lazım...

Msgl bunu beğendi.
  6. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    işte benim sadece bir tane sorunum var. maşa boğazı küçük. onun dışında bir eksiği yok. ama eğer diyorsan sadece maşa boğazı yüzünden bisiklet alınmaz mı diye ? o zaman kesinlikle tavsiye ederim. o fiyata neredeyse tek aliminyum kadro.

Msgl bunu beğendi.