SAlCANO ng 650 izmir çalıntı ihbarı!

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
arkadaşlar kırmızı beyaz salcano ng 650 disk bisikletim bornova evka-3'te çalınmıştır. görenlerin ve duyanların lütfen benimle irtibata geçmesini istiyorum tel 05069981547 bisiklette farklı olarak ABR karbon kaplama gidon ve abr gidon boğazı, XCM v3 maşa var. bir de aynakol shimano acera olması lazım.

yapmam gereken nedir yazarsanız sevinirim.

(link)

Scudo

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
off. çok geçmiş olsun. inşallah kısa zamanda bulunur.

• Beğen
Tepkiler: yavuz erkut

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Geçmiş olsun. İzmiri bilmem ama mersinde bir bisiklet çalınırsa , bu tip olayların çok olduğu mahallelerden 1 er küçük çocuğa bisikleti bulursa ona x miktar para vereceğini söylersiniz. Büyük ihtimalle 24 saat geçmeden bulurlar. Orada da öyle bir durum varsa çekinmeyin. Deneyin bu yöntemi.

• Beğen
Tepki
29
kardeş geçmiş olsun öncelikle .ertafta herhangi bir şekilde kamera varsa dükkan-market v.s gibi oralardan belki bişeyler çıkabilir.

• Beğen

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
sağolun arkadaşlar. ekip geldi bilgi aldılar falan daha sonra karakola gittim fatura istediler. illa her şey ters gidicek ya faturayı bulamıyorum....

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun.. İnşallah bulabilirsiniz... Bisikleti çalan kişi İzmir'de bilindik bir yerde elinden çıkarmak isteyecektir. İnşallah bulursunuz...

• Beğen