Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG 650 HD Hakkında Bilgi

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Mustafa Ülke tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Ülke

Mustafa Ülke Yeni Üye

Mtb almak istiyorum bütçe olarak da param Salcano NG 650 HD Bisiklete yetiyor, Sedona, Kron, Carraro işin içine girdimi fiyat artıyor hatta bu markaların 2.El olanları bile Salcano'nun sıfır ücretinden pahalı, sizce ne yapmalıyım Salcano fiyat / performans olarak nasıldır?
    Kafam çok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler

2. barış kalkan

barış kalkan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba
    bende salcano aldım bir hafta oldu sadece 2 defa binebildim F/P olarak iyi bisiklet fakat kullanıcılarında çok şikayetleri var arkda ruble ve göbek sorunu yaşayan bir hayli fazla, arka arttırıcıdada sorublar çıkabiliyormuş..
    bende yeni başladığımdan daha tecrübeli arkdaşların yorumları gelicek

3. Rıdvan SIĞAN

Rıdvan SIĞAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bende geçen ay Salcano NG 650 V almıştım. Sadece 1 kez bindim ve Efor Bisiklet Pendik mağazası açılışında düzenlenen çekilişte Kron XC 250 kazandım. Salcano nun arka göbeğinden hafif bir ses geliyordu servisi bu ses normal demişti. Ama Kron un maşallahı var hiç ses yok. İki modeli kıyaslamak gerekirse kesinlikle Kron derim. Bana sorarsan Salcano HD alacağına Kron Xc 250 V fren al derim. Bir arkadaş buna benzer bir konuda şöyle bir yorum yapmıştı: Her yeri kötü sadece freni iyi bir bisiklet alacağıma her yeri iyi freni de normal bir bisiklet alırım daha iyi. Yanlış anlama Salcanoyu kötülemiyorum o da iyi bir yerli markadır ama mesela Salcano NG 650 HD ye vereceğin para ile daha iyi bir Salcano V fren modeli alabilirsin bence.

4. Volkan O.

Volkan O. Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    geçen bir arkadaşın mekanik disk freni patladı ve kaza yaptı

5. mustafa sanane

mustafa sanane Yeni Üye

Seviye:
    genelde salcano ng 650 de herkes sorun yaşıyor çoğu yerde teknik servisi düzgün değilmiş ve çoğu parçasında sorunlar yaşanıyomuş kısacası kimse pek tevsiye etmiyo

6. mustafa.d

mustafa.d Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    pek tavsiye edeni görmedim astrolar var onlardan daha memnun olanlar var