Salcano NG 650 Almayı Düşünüyorum Ne Dersiniz ?

Utku Şen

Üye
Tepki
0
Resim;
http://i53.tinypic.com/jhq4g9.jpg

Özellikler;

TİP : 26" MTB
VİTES : SHIMANO ST-EF40/ TX35 21 VİTES
KADRO : 6061 ALÜMİNYUM KADRO
MAŞA : AMORTİSÖRLÜ ZOOM MAŞA
FREN : ALÜMİNYUM V-FREN
GİDON BOĞAZI : ZOOM AHEAD GİDON BOĞAZI
RUBLE : SHIMANO MF-TZ21
TEKERLEK : SALCANO X-PRO1 9X4 ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
LASTİK : SALCANO DAILY COMFORT XCM 26x1,95 LASTİK
AĞIRLIK : 14.9 KG

FİYAT : 350 TL

Scudo

Erol GÜLER

Aktif Üye
Tepki
20
Birkaç hafta öncesine kadar bende bunu almayı düşünüyordum hatta NG 650 mi yoksa NG 650 DİSK mi alsam diye düşünüyordum. Ama şuanda toplama bisiklete karar verdim ve yavaş yavaş birşeyler yapmaya çalışıyorum. Forumdaki deneyimli arkadaşlar sanırım yorum yazarlar...

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
bu bisikleti yakından gördüm içim karardı sadece kadrosu iyi gerisi hava civa görüntü var ses yok bedava verseler kendi adıma almam.

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@recep24ank

Bu kadar aşşağılanacak neyi var? Senelerce kullandınızdamı burada ileri geri konuşuyorsunuz? Arkadaşımız kullananlardan tavsiye bekliyor ama siz görünüşe bakarak yorum yapıyorsunuz? İnsanların içini karartmayın böyle yorumlarla..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bende tavsiye etmem, biraz daha bekle ve sedona borla al derim eger bütçeni arttırma imkanın olursa.Bu bisikleti pek tavsiye etmiyorum ben kullanmadım bu modeli fakat iyi değil en azından başlangıç için salcano igman yada diğer astro serilerine bak 600-700 tl arası birşey alırsan senin için daha iyi olur.
Dip not: Geçen yılki igmanın selesi çok kötü acıtıyordu :D eger igman alırsan bir tane jelli sele kılıfı al yada astro 212 HD al derim

Tepki
6
Merhaba Benim Favorim Whistle Dı Ama Pahalı Geldı Salcano Ng650 D Ye Yonelmıstım Alcaktım Bısıkletcıye Bı Gıttım Hakkaten Resımdekıne Benzemıyo Resımde Cok Guzel Gorunuyo Ve Zaten Gorunusune Bakmamak Lazım Ben Kalıtesını Kontrol Ettım Agır Bıraz Ve Kullanılan Malzeme Kalıtesız Bıraz ıcım Karardı En Sonunda Dondum Whistle Aldım Memnunum Su Anlık :)

Tepki
28
@recep24ank

Doğru bir teşhis koymuşsun bende görüntüsüne aldandım ve aldım :) Arka teker sağ sola oynamaya başladı bile henüz 200 km ya yaptım ya yapmadım.

Tepki
47
Bence biraz abartıyorsunuz...
O kadar da aşağılanacak bisiklet değil. Aliminyum kadro da en ucuz model. Kadro dışı malzemelerin kalitesiz olması normal. Bu fiyata Slx aksesuar konulmaz ya... Bütçesi düşük olan kullanıcılar için uygun bir mtb olduğunu düşünüyorum. Modifiyeye uygun bir bisiklet olduğunu belirtmek gerekir. Zamanla kaliteli malzeme ile modeifiye edilebilir...
Kötü bisiklet yoktur...

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
tavsiye ederim güzel bisiklet. KULLANMAKTA OLAN BİRİSİ olarak çok memnunum. bende disk frenlisi var ister v al ister disk sana kalmış. herhangi bi arıza çıkarmadı şimdiye kadar. 4. aya ve 750+ km ye girdik.

Tepki
19
Bu modeli tavsiye etmem,Birazdaha paranı biriktirip daha iyi bir model ile başlamanı tavsiye ederim:D.(Sedona borla,711v,711d)

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
arkadasimin salconosunu gördükten sonra mağazasına dahi yaklasmadim o derece geçen sene beraber ona almıştık senesini tamamladı kadrosu dağılmış şekilde on aktarici gitmiş jantlar sekiz çiziyor vs vs tavsiye etmiyorum sedona borlaa alabiliyorsaniz alın derim

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
gerçekten güzel bi bisklet almanı tavsiye ederim...

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@önder aşık

"Arkadaşınızın Salcanosu" nundan niye bahsediyorsunuz? burada herkez kendi şahsi fikrini konuşuyor siz elalemin bisikletinin cartını curtunu söylüyorsunuz.. arkadaşınız bisikleti "Kullanmayı bilmiyor ise" biz ne yapalım? bianchinin en alt modellerinden birini kullanmıştım 2 3 sene çok iyi gitti şuan sadece çizikler mevcut.. Ayrıca 2011 salcano bu sene bomba gibi ön yargılarınızdanda kurtulun derim.. iyi forumlar

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
önder aşık arkadaş arkadaşının bisikletini ya bilinçli kullanmamış hor kullanmış yada üretim hatası olabilir.benim bisikletimde salcano astro 270 srd 950 tl ne kadar para o kadar kalite.benim arkadşımın biskletide salcano xc 010 xx (link) adi olsaydı şampiyon olmazdı

TugayAydın

Aktif Üye
Tepki
60
bu yorumu anlayarak oku kardeşim :) eğer bütçen 400'e kadarsa çok iyi bir seçim. renk olarak kırmızılı olanı var o güzel duruyor. ve şunu söleyim eğer sağlam kalmasını istiyorsan ona göre kullanacaksın bu bisikletin göbeğinde sıkıntı çıkartır sadece birde ön maşa biraz serttir. herşey bütçeye bağlı 400 den fazla veremem diyorsan bunu alacaksın ve iyi kullanacaksın. benim arkadaşımdada var hiçbir sorunu yok. hayırlı olsun