Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG 600 onay bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında jankomx tarafından paylaşıldı.

1. jankomx

jankomx Yeni Üye

Bu bisikleti almayı düşünüyorum, ustalar bi yardım edin, arazi ve asfaltta kullancam 1.74 70 kg 350 ytl
    26 MTB
    Shimano TX 50 21 Vites
    26 17.5 Alüminyum Kadro
    Zoom Amortisörlü Maşa
    Ahead Alüminyum Boğaz
    Alüminyum V Fren

2. jankomx

jankomx Yeni Üye

yardımlaşma çok güzel bu forum da ama nedense kimse bana tavsiye vermiyor acaba yanlış birşey mi yaptım bilemiyorum, bi hatamız varsa söyleyin

3. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:

Merhaba,

Soruna cevap verebilecek kisi ben degilim! Bu siralar siteden bi yavaslama seziyorum...:) Kendini suclamana gerek yok, endiselenme de... muhakkak oglene kadar minimum 3 tane cevap alirsin!:in:

;)

jankomx bunu beğendi.
  4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisiklet çok profesyonel olmayan kullanım için gayet uygun ve ekonomik bir model. 17,5"lik kadro boyu sizin için normal ama yine de imkanınız varsa bir deneyin derim. Malum her 1,74'lik insanın bacak boyu bir olmuyor.
    Vites sistemi Shimano'nun "spor bisikletleri"nde kullanılmasını önerdiği Tourney serisi. Başlangıç/giriş seviyesi için üretilmiş düşük bir model. Yine amortisör ağır arazi koşullarında yetersiz kalabilir. Ancak çok fazla zorlayamacaksanız isteklerinize karşılık verecektir diye düşünüyorum.
    Ve son olarak kaskınızı takmayı unutmayın :)

tayfur, Tuğrul ve jankomx bunu beğendi.
  5. jankomx

jankomx Yeni Üye

çok teşekkür ederim zaten benim ilk bisikletim olacak onun için çok para da veremem bu yeterli diye düşünüyorum

6. crazy

crazy Yeni Üye

çok iyi düşünüyorsunuz.Benim bisikletimde bundan ve çok memnunum ama bir kaç parçasını değiştirdikten sonra.Umarım sizde memnun kalırsınız.

7. bilgisayarogretmeni

bilgisayarogretmeni Yeni Üye

Seviye:
    Bu bisikletden 4 arkadaşa aldık ve hepside çok memnunlar, boyunuz 180 in üstünde ise pek önerilmeyecek bir bisiklet. Maşa ve amartisörler zoom marka. Çok fazla performans almayı beklemeyiniz, ama market bisikleti diye tabir edilen bisikletlerin bile 200 ytl gibi bir fiyattan başladığı piyasada bu bisiklet fiyat/performans oranı bakımından çok çok iyi denilebilir.

celil.mayaoglu bunu beğendi.