Salcano ng 555 im çalındı... :/

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçmis olsun , aynı yere bisiklet bırakıp calmaya calisanida yakalayip dovsek mi acaba , ne guzel olur.

Scudo
Tepki
4
İsim
Doğu
Bisiklet
Salcano
@uğur ay çok teşekkür ederim, yeşilköyde binerken arkadaşıma uğrayayım dedim, direğe kilitledim yukarı çıktım indiğimde yoktu :/

Tepki
4
İsim
Doğu
Bisiklet
Salcano
@uğur ay çok teşekkür ederim, yeşilköyde binerken arkadaşıma uğrayayım dedim, direğe kilitledim yukarı çıktım indiğimde yoktu :/ @furkan.zaman valla yeminle bi saat önce geldi aklıma bi arka sokağa aynından bırakıp biyere sotelensek yemin ederim benim bisikleti çalan şeref yoksunu gelir almaya kalkar benimkinide bulmuş oluruz

uğur ay

Üye
Tepki
59
İsim
Uğur AY
Bisiklet
Carraro
@Captainsmith Kilitle uğraşırken kimse de dikkat etmemiş demekki. Kilitlemek bile yetersiz, daha iyi önlemler almalıyız.

Tepki
4
İsim
Doğu
Bisiklet
Salcano
@uğur ay valla yetersizmiş arkadaşımın apartmanının girişi dar, misafir olduğum için direk girişe koyamadım, asansörde düdük kadar ona hiç sığmadı, dedim apartmanın önüne kilitliyim ama yok yani. Daha napalım :/ valla haklısın yani yetmedi, gitti bisiklet inşallah bulurum, bulamazsamda alacağız artık yenisini. Üstelik kilidin halatı sağlamdı. gidip en sonunda titanyum alaşımdan bir metre zincir yaptırıp en güçlü asma kilidi asacağım yani

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hep diyorum bisiklet alarmları cok ise yariyor bu durumlarda , bisikletle ugrasan olunca otmeye basliyor , gormesen bile sesini duyuyorsun . alisveris yaparken arkadasa gidince , sac kestirirken alarmim acik icim rahat :) aliexpressten 7-8 liraya aldim tavsiye olunur .

OguzGyan

Aktif Üye
Tepki
190
İsim
Oguzk
Bisiklet
b'Twin
Gecmis olsun insallah bulunur. Arkadaslarin soyledigi gibi sahibinden i takip etmekte buyuk fayda var
Bi de ne kadar saglam olursa olsun sonucta her kilit biz insanlar tarafindan uretiliyor ve cogu zamanda bi sekilde cozumu bulunuyor. O yuzden en sagliklisi bence gozunuzun onunden ayirmamak. Kilitlere guvenmek husranla sonuclanabiliyor

bforummurat

Aktif Üye
Tepki
113
İsim
Arif
Bisiklet
Carraro
nasıl bir kilidiniz vardı acaba ? resmi falan varmı kilidin bu kilit güpegündüz nasıl kesilmiş çok acayip

Tepki
4
İsim
Doğu
Bisiklet
Salcano
@bforummurat ya kilit yarım metre metal halattan oluşan anahtarlı kilitti, makasla kesmiş olması muhtemel...