Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano ng 450 hd

Konu, 'Salcano' kısmında Muhammet YILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. Muhammet YILMAZ

Muhammet YILMAZ MtB

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano ng 450 HD yeni bisikletim

bisikleti yeni yeni kulllanıyorum şu anlık bir sorun yok fakat ilerde bir sorun çıkarmı

servis bu sorunları güzel bir şekilde yapıyormu

kullanan varsa şikayetleri nedir acaba

2. umut bayır

umut bayır Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    salcano hakkında çok olumsuz eleştiri duydum ama başlangıç seviyesi içi oldukça güzel bir karar bence aynı modelden almayı düşünen birisi olarak tasarımı çok hoşuma gidiyor ayrıca hd olmasıda bir avantaj kilitlemeli maşada olsa tadın dan yenmez ama 100 lira farkla taktırmıştı bir form üyesi kendi ng 450 sine onun dışında donanım olarak kron 150 den üstün altus vites takımı var kadrodan şikayetçi çoğu kişi ama gdipte 90 derecelik açıyla atlamazsan birsey olmaz heralde jant ebatı kaç bisikletinin

3. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano parasına göre iyidir. Hangi servis olursa olsun parayı verince herşeyi yaparlar :D

4. Ş. EREN

Ş. EREN Yeni Üye

Seviye:
    Aynı modelin 29" jantlısından yakın zamanda edinmeyi düşünüyorum. Gerçi Sedona 910 daha bir ağır basıyor, ama arada ciddi bir fiyat farkı var. Lakin en büyük handikap benim ölçülerim. 181 boyunda ve 118 kilodayım. Bisiklet ağırlığıma aldırış etmeden yol tutabilir mi? SOnra bindiğimiz gibi elimizde kalmasın! Yorumlarınız önemli arkadaşlar.

Aynı modelin 29" jantlısından yakın zamanda edinmeyi düşünüyorum. Gerçi Sedona 910 daha bir ağır basıyor, ama arada ciddi bir fiyat farkı var. Lakin en büyük handikap benim ölçülerim. 181 boyunda ve 118 kilodayım. Bisiklet ağırlığıma aldırış etmeden yol tutabilir mi? Hidrolik disk fren oluşu kilom ele alındığında sıkıntı mıdır? Sonra bindiğimiz gibi elimizde kalmasın bisiklet! Yorumlarınız önemli arkadaşlar.

5. recep2_655

recep2_655 Misafir

bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar.

6. sercankaptan

sercankaptan Aktif Üye

Adı:
    Sercan B.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende de ng 450 27.5 hd var 8 aylık daha oldukça memnunum hicbir problem yok bisiklet te servis konusuna gelirsek bende memnun değilim bir kere gittim ayakligi degisicekti adam getirtti parcayi sen tak benim isim var dedi sinir li bir halde ben takim bu olaydan sonra salcano servisine gitmedim hep para veriyor um yaptitmak icin gerci simdiye kadar büyük bir sorun cikmadi basit sorunlari hallettim mesela genel bakimi yapilacak dışardan bi bisikletciye goturucem para verip yapiticam

7. berkcanatici

berkcanatici Yeni Üye

Adı:
    berkcan
    Bisiklet:
    Salcano
    Keşke kadrodaki o farklı anlasaydımda hd sni alsaydım jant almak istiyorum 27,5 uygun v fren jant yok piyasada içim gitti valla ,artık v frenini alcaz shimanonun birde orta göbek octalink ,benim gibi kalitesinde. Şüphe ettiğin parçaları değiştirmek istersen eski teknoloji parçalara bakıcaksın

8. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaslar bende aldim 26" hd memnunum ama masa ve pedal gobegini degistirmek istiyorum.nasil bi yol izlemeliyim

9. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @ant.ng450 Sorunuzu biraz daha açarak sorarsanız sevinirim. Göbekleri değiştirmenizdeki sebep nedir? Çünkü maşa ve pedal göbekleri çok uzun kullanımlardan sonra değiştirmeyi gerektiren ve en sorunsuz parçalar arasındadır. Kolay kolay bozulmazlar.

10. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Haklisiniz. Masa icin kitlenebilir sistemi kurulabiliyormus sanirim? Pedal gobegide sol ayagimda daimi bir yamukluk gibi diyebilecegim his var. Cok titizim sanirim.servis normal oldugunu soyledi ama pedaldanda olabilirmi

11. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @ant.ng450 o maşa için sanmıyorum, kilitli sistem kurulduğunu duymadım. Pedal bisiklet ile gelen pedallardan ise ve sizde yamukluk hissi uyandırıyorsa pedal'ın göbek milinde fabrikasyon bir problem olabilir diye düşünüyorum, açıp bakılması gerekiyor. Eğer pedalda bir problem var ise bisiklet ile bir alâkası yoktur pedalın, bu konuda bilginiz olsun. Çok dert etmeyin 5₺'lik pedallar.

12. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tesekkur ederim aslinda bu sekilde ogreniyoruz. Rockbross du sanirim o pedaldan alicam.kucuk modifiye ve aksesuarlari seviyorum. Onerebileceginiz bisey olursa handbar ile pedal icin tavsiyenide degerlendirebilirim

13. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @ant.ng450 Doğruyu söylemek gerekirse, sizin bisikletinize bu aksesuarlar pek gitmez. Bisiklet'inize yakışacak aksuarları tercih ederseniz hem kendiniz, hemde çevrenizde insanlar hayran olurlar bisikletinize :)

ant.ng450 bunu beğendi.
  14. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mesela ne yapabilirim sizin tavsiyeniz nedir

15. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    @ant.ng450 Sanırım siz sıradışı şeyler seviyorsunuz. O yüzden benim önerilerim size basit gelebilir :) bu konularda daha deneyimli arkadaşlarımız var forumda onlar size yardımcı olacaklardır. Pek masraf etmeyin.

16. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ali cok tesekkur ederim.evet daha siradisi seviyorum.

17. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Rica eder,forumumuzda güzel vakit geçirmenizi dilerim.

18. RidDiqcK

RidDiqcK Yeni Üye

Adı:
    Yalçın yazgan
    merhaba bende NG450 almayı dusunuyorum yardımcı olurmusunuz 975tl bakıyem war ?

19. CanerG

CanerG Hızlı ve Pedallı

Adı:
    Caner G.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano bisikletim var 4 yıllık bakım yaptırmadım ondanmıdır bilinmez ama memnun değilim.

20. RidDiqcK

RidDiqcK Yeni Üye

Adı:
    Yalçın yazgan
    amotisörlü wardı benımde ÜMİT marka :D haşatı çıkmıştı gajjj gajjjj gujjjjjjj :D