Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salcano NG 303SV (NG 101 kadrolu)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Metehan Mendi tarafından paylaşıldı.

1. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar , bir süredir takip ettiğim forum sayesinde bisiklet dünyası hakkında bilgi sahibi oldum , emeği geçen herkese teşekkürler .. Edindiğim izlenimler sonucunda ve uykularımı kaçıran karar verme sürecinden sonrasında , fiyat performans konusunda başarılı olduğuna inandığım Salcano NG303 model bisikletimi satın aldım ve sizlerle paylaşmak istedim .. Bisikletimi nette yaptığım araştırmalar sonunda ulaştığım Erdoğanlar bisiklet Lütfü Bey'den satın aldım .. Kendisine gösterdiği ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim .. İstediğim modelin 18" lik olanı yoktu ve çözüm olarak elindeki daha üst bir modelin kadrosunu küçük bir farkla önermesi sonucu ortaya melez bir bisiklet çıktı ve bütün bunlar Antalya'da oturduğum için telefonla halloldu .. İleri seviye bir kullanıcı olmadığım için üst düzey beklentilerim yok zaten , İlk sürüşüm oldukça keyifli ve tatminkar oldu .. Kış sezonunda 2009 model bisiklet almak sanırım karlı bir iş oldu .. Bisikletimle ilgili görüşlerinizi öğrenmek isterim yeni başlayan biri olarak sanırım uzun bir süre işimi görecektir .. Herkese keyifli sürüşler dilerim

2. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayrıca bar-end ve km saati almak istiyorum .. önerebileceğiniz ekonomik seçenekler varsa sevinirim