Salcano NG-303 SRD Satılık

Tepki
7
Merhabalar, siteyi uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak, bisikletimi satma vesilesi ile oldu. Bir oldubitti ile Whistle'a terfi edince Salcanomu satmaya karar verdim. Bisikletimi Nisan 2011'de aldım ve yaklaşık olarak 600 KM kullandım. Tüm samimiyetimle söylüyorum; Salcano NG-303 aldığım için hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Ancak şu an için bana 2 MTB fazla geleceğinden bisikletimi satmak istiyorum. Tarafsız yorumlar için forumdaki NG-303 kullanıcılarından bilgi almanızı tavsiye ederim.

Fotoğraflarda görülen sele Whistle'a aittir, deneme amaçlı takılmıştır. Satın alan arkadaşa Salcano'nun Ritchey marka orjinal sele/sele borusu verilecektir. Bisikletin üzerindeki zil, fener ve KM saati de bisikletin yeni sahibine verilecektir. Talep edilen fiyat: 550 TL'dir. (İstanbul/Sarıyer'de ikamet etmekteyim bu sebeple İstanbul'daki arkadaşlara öncelik tanınacaktır)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Teknik Özellikler (alıntıdır):
(link)

Scudo
Tepki
7
Fatih Bey'in dikkatine Fatih Toraman isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için Fatih Toraman isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
Telefonunuzu bekliyorum mehmet bey.

ozgurcu

Üye
Tepki
8
Dış lastikler değişti mi acaba? Hutchinson olmalı ama resimlerde michelin görünüyor sanırım.

Tepki
7
Hayır, değişmedi. Bisikleti aldığımda üzerinde bulunan lastiklerdir.

Özhan Akgöğ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.107
Bisiklet
Diğer
(link)
ilandaki flat yol bisikletiyle takas düşünürmüsünüz?